Нові породисті сусіди, або уйма грошей коту під хвіст.

Нещодавно будинок біля нас викупили нові сусіди. Ніби хороші, добрі та порядні люди. Одразу прийшли познайомитися із власниками сусідніх будинків та ще й із гостинцями.

Вони одразу почали робити ремонт в будинку і в кафе. Так, на території цього будинку також було кафе. За три-чотири місяці вони завершили усі ремонтні роботи і відкрили оновлене кафе. Нас усіх, хто жив поруч запросили на це відкриття. Усіх гостей безкоштовно пригостили смаколиками.

Навесні ми із чоловіком поралися на задньому дворі і помітили дивні клітки у сусідів. Звичайно ж ми були дещо чи то налякані, чи спантеличені, адже раніше їх не було або ми їх не помічали.

Ми почали підходити ближче, щоб розгледіти хто живе у цих клітках. Кліток було три і два великі вольєри. Це були якісь такі звірі, наче велетенські кішки. Ми з роду таких не бачили.

Наступного дня ми пішли до сусідів і напряму запитали що це в них там таке. Вони з широкою усмішкою сказали, що це у них тваринки. Вони утримують кілька різновидів диких кішок і запросили нас піти подивитися на них.

Сказати що ми були в шоці – це нічого не сказати. У них жили тваринки схожі на малят чи то тигрів чи інших схожих тварин. Назв ми не запам’ятали, оскільки були дуже схвильовані.

Умови для утримання таких тварин у них на найвищому рівні. Я б сама жила у такому вольєрі. Там і міні озерце і пальма, і навіть сонячні лампи.

На обід ці тварини їли сиру м’ясо – відбірну телятину. Я такі куски купую лише на великі свята і то набагато менші.

Ми з чоловіком довго не могли заснути і все думали для чого їм таке хазяйство. Це ж дуже дорого. Це просто колосальні гроші. А ще увага до цих кішок, харчі, вітаміни і багато чого іншого.

Та й залишити тварин на кілька днів не можна. Постійно потрібно бути біля них.
Але що говорити, кожен сходить х розуму по своєму.

От тільки я б краще взяла дітей з притулку, ніж таких дорогих кішок. Діти потребують ласки і тепла. І якщо є можливість подарувати їм щастя – то чого не зробити цього. Дивні вони люди. Кішки ж їм ні води не принесуть, ні доходу ніякого.

Ще якби вони зробили можливість відвідувачам дивитися на тварин, але ні. Вони їх тримають суто для себе, як ми від них дізналися.

Оцініть статтю
Джерело
Нові породисті сусіди, або уйма грошей коту під хвіст.