Нова дружина сина хотіла відібратu в нього все майно для своїх чотирьох дітей. Я вчасно втpутuлаcь і переписала все на рідну внучку

Син мій не зміг побудувати щасливе життя. Він одружився рано. Дівчина хороша, роботяща, любляча. Сама города копала, працювала в місті, викопала гарну клумбу та почала ремонт в домі. Я приходила в вільний час та допомагала невістці. Син нічого не робив. До весілля, працював сторожем, а зараз — облінився.

Прожили вони шість років. Народили чудову дитину. Настенька схожа на маму, як дві краплини води. Моя невістка не мала батьків. Я забрала її до себе жити. Син продовжував байдикувати і нічого не робити. Невістка допомагала мені у всьому. Коли жінка йшла на роботу, я дивилась за внучкою.

Син запускав хазяйство. Я ходила до нього готувати їжу та прибирати. Давала йому тисячу гривень з пенсії. Він витрачав гроші на nik0tun та пляшky. Я бачила, куди котиться життя мого сина. Його дім оформлений на мене. Я зробила житло дарчим на внучку. Моя Настенька повинна мати свій клаптик землі. Свій будинок теж хочу оформити на внучку. Син взнав про мої плани, але нічого не сказав.

Йшли роки. Невістка перебралася в місто. Вона винаймала квартиру, влаштувала дитину в школу, а я допомагала їм продуктами. Син начебто взявся за голову. Знайшов нову роботу та познайомився з жінкою. Вони швидко з’їхалися. Та жінка мала чотирьох дітей. Це одна з причин, чому вона не покликала сина жити до себе. Де вони там помістяться? Я раділа за нього. Нехай займається чимось корисним, аби до пляшku не тягнувся.

Жінка виявилась не проста. Вона нахвалювала дім сина та мої землі. Постійно розповідала про свою тісну однокімнатну квартиру. Жінка жалілася на бідне життя своїх дітей і натякала сину поділитися своїми статками з нею. Вона не знала, що все на мені та Настеньці. Син довго мовчав, але проговорився. Його жінка не розгубилася. Швидко змінила свою пісню. Вона намагалася тиснути на мене через мого сина.

pixabay

Що придумала його нова жінка? Я маю переписати все майно на сина. Він створює сім’ю і йому потрібно багато. Колишня дружина обійдеться, адже вона вже влаштувала своє життя і їй житло не треба. Вона молода, вийде заміж і отримає дах над головою від нового чоловіка. Переписати всі статки треба на сина, бо він тепер голова сім’ї. Зі слів його жінки, віднині він батько всіх її дітей і повинен забезпечити їх всіх.

Ви колись таке чули? Від цих байок бралася за голову. Говорити на пряму, жінку не хотіла. Вона погодилась спілкуватися тільки через сина. Він не заперечував, а тільки піддакував їй. Може жінка вважала мене старою та дурною, але вона помилилась. Мій син не зобов’язаний всім її дітям дати по квартирі чи будинку. Де батько чи батьки її дітей? Необхідно думати, перед тим, як народжувати.

Оскільки жінка не хотіла зі мною говорити, я почекала робочого дня мого сина та сама прийшла в гості. Вона здивувалася, побачивши мене на порозі. Я зайшла в дім і одразу сказала:

— Моя внучка отримає все, бо вона моя рідна. На ній вже один будинок, а буде й другий. Землю поділю між колишньою невісткою та внучкою. Тобі дозволяю жити в цьому домі, але, якщо ти продовжив пудрити мізки моєму сину, виселю вас обох.

Вона на секунду розгубилася, але швидко взяла себе в руки.

— Як ви посміли зі мною так розмовляти?! Вам взагалі сина не шкода? З такою мамою, він проживе все життя самотнім! — Закричала жінка.

— Самотнім, але з дахом над головою.

Вона не придумала, що відповісти. Після мого візити, балачки про майно вщухли, а я почала збирати гроші та папери на переоформлення статків. Потрібно заздалегідь записати все на внучку.

Оцініть статтю
Джерело
Нова дружина сина хотіла відібратu в нього все майно для своїх чотирьох дітей. Я вчасно втpутuлаcь і переписала все на рідну внучку