Нова дружина чоловіка подзвонила мені та зaявилa, що ми з донькою скоро сmaнeм0 6iдними

Вже біля трьох років пройшло з тих пір. Вже майже три роки ми розлучені з Олегом. В нас є дитина, донечка Юля, якій зараз чотири з половиною рочки. Хоча ми й розлучились та все майно було чоловіка, він вчинив дуже благородно – купив нам однокімнатну квартиру та платить дуже хороші аліменти, дванадцять тисяч гривень. В нього дуже хороша та престижна робота, тому він може собі це дозволити. Правда Олег просить «звіт» куди і на що я витратила гроші, але не без фанатизму, тобто чеки та квитанції він не вимагає. Просто цікавиться як його донька та чи отримує все необхідне та навіть більше.

Я ж після розлучення почала працювати, але це робота на пів ставки, тому я встигаю забирати доньку з садочку та водити на різні гуртки. Але через те, що робота на пів ставки – відповідно й зарплата нижча, всього шість тисяч.

Крім цього Олега завжди висилає біля двадцяти тисяч гривень, щоб я змогла звозити Юлечку на море влітку або ще кудись. Що тижня він проводить час з донькою. Ні, не забирає в свій будинок, а забирає її в дитячий розважальний центр, кафе, в парк – на вибір Юлі. Я дуже рада, що Олег залишивши мене не залишив дитину та продовжує піклуватись та любити її.

Але нещодавно мій колишній чоловік одружився вдруге та зараз його дружина вагітна. І подзвонила вона мені з такою заявою: «Скоро Олег перестане платити такі хороші аліменти, бо ж я чекаю від нього дитину! Так що готуйся забути про безхмарне життя, дорогенька! Я це тобі точно забезпечу.».

Такі заяви мені не сподобались. Ще я б зрозуміла, якби чоловік подзвонив чи прийшов та розповів, що в нього не буде тепер такої можливості і т.д., але те, що зробила його дружина – це дуже нахабно. Сміятись мені в лице, бо ніби то дитина залишиться без грошей.

Я знаю Олега, він завжди і всюди приймає рішення сам і ніхто не може ним керувати. Але все таки я переживала. Якщо ж він справді перестану платити аліменти – я не зможу продовжувати водити Юлю на гуртки, які вона просто обожнює і грошей, які я заробляю буде вистачати лише на оплату комунальних та їжу. Ну і на який-не-який одяг.

Щоб дізнатись точно я зателефонувала колишньому чоловіку та розповіла про витівку його нової дружини. Він сильно обурився, бо ж як так. Ніхто не може ним керувати і він сам вирішить, що буде робити з грошима. Але чи буде чи не буде зменшувати або взагалі відміняти плату аліментів не сказав.

Я дуже переживаю на цей рахунок і не знаю що робити. Але все таки надіюсь Олег не забуде, що він як-ні-як батько Юлі і має перед нею свої обов’язки не зважаючи на примхи нової дружини.

Оцініть статтю
Джерело
Нова дружина чоловіка подзвонила мені та зaявилa, що ми з донькою скоро сmaнeм0 6iдними