Ніколи не веди бізнес з родичами! Це я дуже добре вже усвідомив!

Мене звати Віктор, і я хотів би розповісти вам історію про свого сина, який перетворився на безжалісного керівника та підставив своїх родичів у нашому сімейному бізнесі.

З кожним роком родинний бізнес розширювався, і я пишався своїми досягненнями у нашому проєкті. Мої діти були завжди частиною цього бізнесу, і я надіявся, що вони одного дня приймуть його на себе. Але ніщо не підказувало мені, що мій син, Олександр, має такі підступні плани.

Одного дня, коли я повернувся з важливої поїздки, мені стало зрозуміло, що речі в офісі змінилися. Я помітив, що син надзвичайно впевнений у собі та контролює всі аспекти бізнесу. Здавалося, що він мав свої власні плани, які не включали мене або інших родичів.

З кожним днем ставало все очевидніше, що Саша використовує своє положення для вигоди. Він прийняв рішення без консультацій з рештою родини і зайняв позицію безжалісного керівника. Він підставив своїх родичів, виганяючи їх з бізнесу під приводом їхньої некомпетентності.

Цей різкий поворот подій розчарував мене. Я ніколи не очікував, що мій син може змінитися настільки, перетворившись на такого безсердечного і маніпулятивного бізнесмена. Це була болюча реальність для всієї родини, яка багато років будувала бізнес разом.

Мій син з самого дитинства активно цікавився сімейним бізнесом. Я завжди вірив у силу родинної співпраці та передачу досвіду з покоління в покоління. І я був радий, що син так захоплено всім цікавиться

Він проводив багато часу разом зі мною в офісі, а ще навіть з університету супроводжував мене на зустрічі з партнерами і клієнтами. Я навчав його основам бізнесу, показуючи, як правильно ведуться договори, як створюються стратегії розвитку і як підтримується взаємовигідна співпраця зі співробітниками.

З кожним наступним роком Саша дедалі більше проявляв зацікавленість та розуміння у справах бізнесу. Він активно запитував, задавав питання і дізнався про всі аспекти нашої діяльності. Я був вражений його пильністю та вмінням швидко усвідомлювати складні концепції.

Однак, це обернулось мені боком. Тепер не знаю, як далі продовжувати з ним відносини і в обличчя дивитись всій родині.

Оцініть статтю
Джерело
Ніколи не веди бізнес з родичами! Це я дуже добре вже усвідомив!