Невпинне джерело енергії в житті Оленки

Кожного разу коли Олену щось турбувало, ні не коли її болів якийсь орган чи спіткала хвороба, а тоді коли її душа мучалася – вона звертала свої кроки на одну і ту ж дорогу.

При кожній такій ситуації вона йшла тим шляхом, який її приводив до бабусі. У той дім де вона провела все своє щасливе дитинство, де її любили і обожнювали просто за факт її існування.

Тут вона відчувала себе вдома, це була її зона комфорту.

Дідусь помер давно, багато років тому. Залишилася бабуся. Така ж красива і ніжна, як колись у дитинстві. Тільки от обличчя і руки її вкрилися дрібними зморшками, а волосся покрила сивина сріблястого кольору. Але Олена цього не помічала. Для неї бабуся бабуся була еталоном стилю, краси і розуму.

Саме бабуся виховала і виплекала її такою доброю і цілеспрямованою, якою вона є зараз. Вона ніколи її не сварила за жоден її не вірний крок чи промах, а навпаки робила вигляд, що зовсім їх не помічає.

Тому Оленка й прибігала до бабусі, коли у неї боліла душа. Вона забігала в дім і міцно обіймала бабусю. Бабуся завжди їй відповідала взаємністю. Для дівчини найкращими ліками було просто пригорнутися під бабусине крило на кілька хвилин.

І завжди старенька любляча бабуся нагадувала своїй улюбленій онучці, що щодня життя дає їй нові можливості. Кожного дня наша доля пряде нам нові нитки-дороги для руху вперед. Ми завжди маємо право вибору. Потрібно кожну життєву ситуацію сприймати як новий, життєвонеобхідний досвіт. І старатися розгледіти всі можливості і не упустити свого шансу.

Бабуся завжди повторювала, що доля нам дає нам ті випробування, які ми в змозі витримати, щоб рухатися далі. Адже кожен фініш – це по суті старт!

Оленка любила слухати тиху монотонну і сповнену ніжності розмову бабусі. А найбільше їй подобалося, коли бабуся ніжно цілувала її в чоло і називала Оленочкою.

Для дорослої зовні і надто дитячої всередині дівчини – це була справжнє щастя, от так просто втекти від усього світу і набратися нових сил. Бабуся для Оленки – це джерело невпинної енергії, яке її наповнює для подальшого, при необхідності.

Тому любіть і цінуйте своїх бабусів і не забувайте віддавати таку ж любов і ніжність своїм стареньким.

Оцініть статтю
Джерело
Невпинне джерело енергії в житті Оленки