Невістка попрохала допомогти з організацією свята для внука. Я мала забрати торт і приїхати на свято. НE д0їхAлA, бо мені дали нE вірnу адресу

В мене не райдужні стосунки з моєю невісткою. З першого дня знайомства, вона намагається відгородити мене від сина. Коли народили дитину, невістка заборонила сину кликати мене на виписку. Свою маму запросила одною з перших. Погана, для інших родичів, — я. На фото біля пологового є всі, окрім мене. Всім не доведеш те, що мене навіть не кликали.

На мій День народження приїжджає тільки син. Невістка не хоче лишній раз бачитися зі мною. Внука не бачу місяцями. Син не раз говорив з дружиною, але вона перед ним вдає невинну овечку. Хитра, як зміюка. Що мій син знайшов в ній?

Поганих епізодів багато, але один остаточно і назавжди зіпсував мої стосунки, не тільки з невісткою, але й з сином. Моєму внуку виповнювалось шість років. Невістка планувала пишне свято. Вона замовила бесідку за містом та запросила когорту друзів. На диво, про мене згадали. Невістка сама подзвонила.

— Хочу попрохати вас забрати торт! Я напишу адресу в повідомленні. Зможете допомогти? — Спитала невістка.

Я погодилась. Нарешті зможу прийняти участь в житті свого внука. Мені написали дві адреси: пекарні та бесідки.

В день свята, я причепурилася і виїхала за тортом для іменинника. Мені описали зовнішній вигляд та відправили фото чека. Я забрала солодке, поклала собі на коліна і поїхала на свято.

Дорога довга. Я розраховувала доїхати швидше. Невістка казала, ніби бесідка знаходиться в годині їзди від міста. Я їхала довго і нудно. Дорога поростала високими деревами та рідкими кущами. Я ніколи не їздила цим шляхом. Важко спрогнозувати скільки ще їхати.

pixabay

Свято почалося десять хвилин назад. Я взяла телефон, щоб подзвонити до сина чи невістки та попередити про своє запізнення. Торт подадуть в кінці, тому точно встигну його привезти, але попередити треба. Зв’язку не було. Телефон показував хрестика. Я вирішила написати повідомлення. Може відправиться, хто його знає.

«Торт в мене. Трішки запізнюся» — написала я невістці.

Дорога не закінчувалася. Одинокі дорожні знаки зникли. На узбіччі не стояли заправки чи хоч якісь будиночки. Невже в такому місці може бути якась зона для відпочинку? Дивно якось. Півтори години їду, а змін ніяких. Зв’язку досі немає, повідомлення не відправилось. Може я повернула кудись не туди? Напевно, радість від майбутнього свята, затмарили мені розум і я ненароком сплутала дорогу. Хочеться в це вірити. Я хотіла розвернути машину та поїхати назад.

Щось спереді привернуло мою увагу. Я проїхала вперед і, через п’ятндацять хвилин, побачила вдалині безліч дерев. Ліс. Моя невістка відправила мене до лісу навмисне!? Там немає ніяких бесідок. Більше того, туди заборонено суватися. Не дивно, що на узбіччі нічого не було і зв’язок не ловив. Вона навмисне це зробила!

Дорога назад зайняла ще півтори години. Я приїхала в місто і побачила майже сто пропущенних дзвінків від близьких та сорок повідомлень! Одразу подзвонила до сина.

— Мамо?! Де ти!? Навіщо тобі стрижка!? Ти торт мала привезти! Свято майже зірвано! Як ти могла так вчинити?! — Кричав син, а я нічого не розуміла.

— Яка стрижка, сину? Я давно забрала торт, але невістка дала мені не ту адресу! Я весь час їхала!

— Куди ти їхала? Ми в нашому кафе, мамо! Іра казала тобі! Навіщо ти кудись їхала? Що взагалі відбувається?

— Звідки ж я знаю! Запитай в Іри. Може вона тобі щось пояснить! — Сказала я і відключила дзвінок.

Син зателефонував через хвилин двадцять. Його голос став ще злішим.

— Ти сказала Ірі, що не можеш побути на Дні народження, бо тобі треба стрижку зробити і нову сукню придбати. Твоя перукарня недалеко від нашої пекарні, тому ти погодилась забрати замовлення, привезти торт та поїхати по своїм справам. Пам’ятаєш таке?

— Сину, не було такого! Іра покликала мене на свято. Я погодилась. Ми домовились, що я заберу торт та приїду до вас на бесідку! — Я теж починала злитися.

Здається, починаю розуміти, що тут відбувається.

— Мамо, яку бесідку!? Я ж казав… — Відключила дзвінок.

Все зрозуміло. Невістка, як завжди, не хотіла мене бачити. Не покликати мене — удар по її репутації. Що ж треба робити? Правильно! Обставити все так, щоб поганою була я!

Привезу торт, привітаю внука та поїду додому. Настрою давно немає. Не хочу нічого святкувати. До того ж, щось підказує, мене не раді там бачити.

Зробила, як задумала. Вдома випила трав’яного чаю та лягла спати. Мій син не телефонує мені декілька днів. Точно думає, ніби я навмисне хотіла зіпсувати свято.

Оцініть статтю
Джерело
Невістка попрохала допомогти з організацією свята для внука. Я мала забрати торт і приїхати на свято. НE д0їхAлA, бо мені дали нE вірnу адресу