Невістка катег0рuчн0 відm0вляється годувати сина! Заявила, що відтепер не буде готувати чи купляти якісь продукти додому

Тиждень тому до мене в гості прийшов син. Я саме збиралась вечеряти, то ж до столу запросила і Віталіка. Мене відразу здивувало з яким апетитом він накинувся на страви, проте коли син доїв третю порцію картоплі зі свининою та ще попросив зробити йому бутербродів з собою, я зрозуміла, що щось тут не так. Після довгих розпитувань, Віталік таки зізнався: дружина категорично відмовляється його годувати.

Віталік вже дорослий чоловік, має власну сім’ю — дружину та сина. Одружився він рано, відразу після закінчення університету, але з дітьми подружжя не спішило. Все мріяли встати на ноги та побудувати успішну кар’єру. А п’ять років тому на світ нарешті з’явився мій довгоочікуваний онук Андрійко. Віталік моя єдина дитина, то ж очевидно, що я обожнюю і його, і онука, і донедавна і невістку Софію, але через нещодавні події, моя думка про дівчину сильно змінилась.

А вся річ в тім, що рік тому компанія, у якій працював Віталік, розорилася. Причиною тому стала пандемія. Спершу всім працівникам просто суттєво урізали зарплати, а потім почалось масове скорочення, під яке і попав Віталік.

Софія була в декреті поки сину не виповнилось три. Тоді Андрійка віддали в дитячий садочок, а невістка повернулась на роботу. Як не дивно, але дівчині вдалось зберегти свою посаду та гарну заробітну плату, то ж проблем з грошима у неї не було. Син давно задумувався про зміну роботи, але через декрет дружини не міг цього зробити, адже боявся залишити сім’ю без грошей, а тут і під скорочення попав.

Спершу Софія з усіх сил намагалась підтримати чоловіка, допомогла скласти резюме та відправити у різні компанії. Щотижня син ходив на співбесіди, але знайти достойну роботу в нашому місті виявилось непросто. То зарплата копійчана, то графік не підходить, то вік сина не влаштовує, то досвіду замало, то ще щось. Словом, з кожною невдалою співбесідою, ентузіазму в Віталіка ставало все менше і менше.

Ось так і вийшло, що вже рік він сидить без роботи. Невістка перестала його підтримувати й тепер вважає його справжнісіньким нахлібником.

А недавно Віталік розповів те, що змусило мене назавжди змінити думку про Софію. З’ясувалось, що мій син голодує! Невістка відмовляється для нього готувати й взагалі не купує додому продуктів.

Я просто шокована такою поведінкою дівчини! Їсть вона тепер виключно на роботі, а онук в садочку. Вечеряти йдуть до кафе або батьків дівчини. Додому Софія може хіба фруктів купити, і ті для Андрійка.

Віталіку дружина заявила, що він буде їсти лише те, що сам собі купить. Проте, що ж син може купити, якщо він вже цілий рік без роботи, а заощаджень немає? Усі крупи та м’ясо куплені жінкою «про запас» Віталік з’їв вже за півтора тижня. Тепер вдома не залишилось ні крихітки й син змушений голодувати. Я дійсно не розумію, як можна так вчинити з коханою людиною? Коли вона була в декреті він же не сказав їй купувати їжу на власні гроші, а утримував їх усіх.

Щодня я запрошую Віталіка до себе на вечерю, але ж так продовжуватись завжди не може! У нього є дружина і її обов’язок годувати свого чоловіка. Боюсь, такими темпами їх шлюб швидко розвалиться, адже син вже зрозумів, яка його дружина насправді…

 

Оцініть статтю
Джерело
Невістка катег0рuчн0 відm0вляється годувати сина! Заявила, що відтепер не буде готувати чи купляти якісь продукти додому