Нехай йде, вам ж тепер не доведеться готувати стільки їжі, не доведеться  стільки прати та прибирати. Ви тепер вільна жінка. Забирає машину? Нехай, тепер вам не потрібно платити за бензин та технічне обслуговування автомобіля!

В мене почався в житті дуже поганий період. Проблеми на роботі, проблеми дома. Чвари з чоловіком, несправедливе керівництво. Але остання капля – це скандал з чоловіком та на сварка на роботі з тим самим керівництвом. І це все в один день.

Я вибігла з офісу вся в сльозах, бігла куди очі дивляться та заливалась сльозами. Біжучи я побачила краєм ока табличку «Психолог». Так! Психолог! Саме він мені потрібен! Я просто зараз маю поговорити з ним. Я забігла в приміщення а потім і в сам кабінет психолога, всілась на диван, встигнувши привітатись та ридаючи почала виливати душу чоловіку.

-Все пішло не так! Чоловік подає на розлучення! Хоче забрати машину та собаку! Керівництво на роботі упереджено до мене ставиться через те, що я жінка! Дозволяють некрасиві вислови в мою сторону та всяко мене завантажують роботою але не дають ні премій ні підвищення.

-Пані, послухайте, ви колись чули чи можливо навіть знайомі з бухгалтерським обліком? В житті як і в обліку – є спад, а є і прибуток! Ось і з вашим чоловіком так само! Він від вас йде? Нехай йде, вам ж тепер не доведеться готувати стільки їжі, не доведеться  стільки прати та прибирати. Ви тепер вільна жінка. Забирає машину? Нехай, тепер вам не потрібно платити за бензин та технічне обслуговування автомобіля!

-Ну нехай ще машина, але він забирає собаку!

-І нехай, тепер всі мороки по її вигулу, годуванню і так далі будуть на ньому, ви ж можете спокійно жити не переживаючи за такі речі. Тепер у вас є цінний досвід!

-І що мені тепер робити?

-Жити далі! Жити в своє задоволення, насолоджуватись кожним моментом життя. У вас є діти?

-Ні, немає.

-Ще краще, у вас немає дітей від людини, яка вирішила вас залишити!

-Ну а робота?

-Якщо вас так не поважають на роботі – звільніться та найдіть кращу. та найдіть кращу. Та й робота це не обов’язково щось стабільне та постійне. Тому це просто дрібниці життя, а за образи вашим кривдникам ще все повернеться!

-Дякую пане! Ви прекрасний психолог! Все так чітко та легко пояснили та розтолкували! Скільки я маю вам заплатити?

-Ніскільки пані. Я не психолог, а аудитор. Психолог прийде лише завтра.

Оцініть статтю
Джерело
Нехай йде, вам ж тепер не доведеться готувати стільки їжі, не доведеться  стільки прати та прибирати. Ви тепер вільна жінка. Забирає машину? Нехай, тепер вам не потрібно платити за бензин та технічне обслуговування автомобіля!