Неадекватні сусіди або як сусід прийшов сваритися через шум якого насправді не було

Я завжди вірила в людську адекватність, але ця ситуація довела мені, що я дуже помилялась.

Мене звуть Розалія, скорочено Роза. В мене з чоловіком є троє дітей і всі вони це хлопчики. Чоловік багато працює, а я займаюсь вихованням дітей. Живемо добре, краще середнього. Можемо дозволити багато для своїх дітей. Я виховую дітей хорошими повноцінними та щасливими людьми. Читаю багато книг про виховання.

Мої дорогі сини ростуть справді хорошими, розумними та чемними дітьми. Вони завжди чимось зайняті. Малюють, дивляться мультики, ліплять з пластиліну та спеціальної глини. Старший син, який вже в 3 класі читає молодшим казочки та різні історії. Словом справді прекрасні діти.

Так, вони бігають по квартирі, але це ж діти, вони не можуть сидіти на місці. Тим більше бігають вони лише вдень. А приблизно в дев’ятій вечора лягають чемно спати. Синочки розуміють, що ми живемо в багатоквартирному будинку і що ввечері наші сусіди хочуть відпочити після роботи, тому не бігають в цю пору.

Все було добре, ніхто е чекав біди, а вона прийшла непомітно. Якось до нас прийшов розлючений сусід, який почав кричати на мене, що мої діти бігають та заважають йому відпочивати. Це було вкрай дивно, адже мої діти дивилися мультики в той час. Я пояснила йому, що вони не бігають але він не повірив та пішов розлючений.

Але це не все. Він прийшов знову через декілька днів. І знову з претензіями, що мої діти знову йому заважають. В цей час діти вже спали, адже вони лягають в дев’ять. Тим більше по закону шуміти можна до десятої вечора, а тоді було о-пів на десяту. Я намагалась знову йому пояснити, але він сказав, що викличе поліцію і органи опіки, «якщо це повториться». Я знала, що навіть якщо він і когось викличе, то в нас проблем точно не буде, бо нема причин для них.

І як я зрозуміла «це повторилося», адже до нас приїхали органи опіки та піклування. Почали перевіряти наші умови, поговорили окремо з кожним членом родини. І звісно ж не знайшли ніяких проблем, адже в нас хороша родина зі здоровими взаємовідносинами.

Після того сусід більше не приходив і не скаржився. А згодом взагалі переїхав звідси та продав квартиру. Напевно йому пред’явили за неправдиву інформацію. І мені тепер шкода його нових сусідів. Можу побажати їм лише терпіння. Великого терпіння.

А щодо цього сусіда, то в мене є декілька теорій: або йому стало нудно і він вирішив розбавити свої нудні будні, або сусіди збоку мають дітей і ті бігають та заважають йому, а він подумав на нас, або йому потрібна була допомога відповідних лікарів. Більше я ніяк не можу це пояснити.

А ви як думаєте?

Оцініть статтю
Джерело
Неадекватні сусіди або як сусід прийшов сваритися через шум якого насправді не було