Не знаю, яким моє життя буде без неї?! Напевно, почну нормально спати, відпочивати, не буду нервувати, бо мати моєї дитини 3ниkла на два дні.

Я безмежно вдячний своїй дружині. За сім років шлюбу, вона навчила мене багато чому корисному.

Завдяки дружині, я вивчив назви дитячих ліків. Моя дружина не хотіла йти в аптеку, коли донька хворіла. Діти люблять прикидатися, казала кохана. Висока температура не означає якесь серйозне захворювання. Можна посидіти вдома, подивитися російські серіали.

Я вмію користуватися усієї технікою в домі. Моя дружина тендітна натура. Прибирання не для її білосніжних рук. Вона вважає, що створена відпочивати і насолоджуватися життям.

Моя кохана — жінка щедра. Вона дозволяла мені самому зашивати одяг. Я швидко навчився це робити і привів одяг доньки до ладу. Ця цінна навичка врятувала плюшевих друзів моєї дитини. Я — іграшковий лікар.

Мої кулінарні навички виросли до небес. Коли жив сам, варив пельмені та смажив яйця. На більше моїх кулінарних задатків не вистачало. Тільки завдяки постійній втомі моєї коханої дружини, я навчився варити борщ, ліпити вареники, пекти торти. Чоловіки не часто вміють готувати щось складне, а я навчився.

Моя дружина завжди розвивала мою пам’ять. Я знаю всі бари, кафе та клуби нашого міста. Дружина часто заспокоювала постійно втомлені душу та тіло. Мені вистачило півроку, щоб запам’ятати всі короткі дороги нашого міста.

Я знаю всіх героїв шоу «Холостяк» та «Дому2». Дружина хвилювалася, що я перенапружу мізки важливою інформацією на роботі, тому намагалася максимально мене розслабити.

pixabay

Раніше я не вірив, що людина може спати три години, працювати на двох роботах, ростити дитину та підтримувати чистоту в квартирі. Зараз вірю. Своїм прикладом довів!

В мене з’явилося безліч нових друзів. Вони добрі та чуйні люди. Завжди раді допомогти. Знають всю історію наших стосунків. Вони приймають участь в наших сварках. Цими друзями можуть бути: бармени, поліцейські, медики, прості перехожі.

Я досконало вивчив закон та обзавівся знайомим адвокатом. Моя дружина весела людина. Вона любить щось святкувати, навіть якщо свята немає. Її гулянки закінчувалися яскравими подіями. Останній раз, вона розбила вітрину магазину, бо хотіла побачити феєрверк.

Найбільшу подяку хочу висловити за розлучення. Я був не достойним чоловіком. Визнаю це! Вона варта більшого. Я — не рівня їй. Бажаю їй знайти такого чоловіка, на якого вона заслуговує. Така працьовита, гарна, вихована, спокійна жінка, як моя колишня дружина, заслуговує тільки на краще!

Не знаю, яким моє життя буде без неї?! Напевно, почну нормально спати, відпочивати, не буду нервувати, бо мати моєї дитини зникла на два дні. Я готуватиму менше, а прибиратиму рідше. Жахливе життя! Я це заслужив.

Оцініть статтю
Джерело
Не знаю, яким моє життя буде без неї?! Напевно, почну нормально спати, відпочивати, не буду нервувати, бо мати моєї дитини 3ниkла на два дні.