Не змогла я сина виховати, як годиться. Надто він вже довірливий у мене, а жінки цим і користуються!

Мабуть, я погана мати. Я старалася виховати свого сина хорошою людиною і справжнім чоловіком. А вийшло все набагато гірше.

Справа в тому, що минулого року на новорічному корпоративі мій син познайомився з жінкою. У них виникла взаємна симпатія. Вона почали разом проводити час, зустрічатися. Все б нічого, якби вона не була розлученою та ще й із дитиною.

Мій син, мій єдиний син, знайшов собі жінку із причепом. Подумати тільки. Рідний батько не захотів виховувати свого сина, а мій син, який тут ніяким боком повинен робити це.

Скільки я не просила сина, скільки сліз не виплакала – він всеодно одружився із цією жінкою. Ба більше того, він чужу дитину сприймає як рідну. Він постійно приділяє хлопчаку увагу, виконує всі його забаганки. То новенький велосипед подарує, то на море відвезе, то собаку породисту купить.

Одним словом, мій син працює на чужу дитину. Всі зароблені гроші витрачає на цю жінку і її дитину.

Чесно кажучи, мені це зовсім не подобається. Це її дитина, то хай сама нею і займається і витрачає свої гроші, або подає на аліменти на колишнього чоловіка. Але не робить із мого сина дійну корову. Це наглість вищого рівня.

Коли я запитала у сина, чому ж він за цілий рік життя з цією жінкою так і не захотів власну спільну дитину – він мені сказав, що цей хлопчак йому як рідний. Мовляв своя дитина буде маленькою, вередувати, і тому подібне. На неї потрібний час, в сенсі щоб вона підросла. А тут вже готова дитина, з якою цікаво і в ігри бавитися і порозмовляти і просто гарно провести час.

А синова дружина щаслива від його слів. Адже їх нічого не пов’язує, з спільною дитиною возитися не потрібно. А то все спочатку: вагітність, пологи, недоспані ночі, крик, плач, гам, коліки в животику і ріст зубів. Вона ж про це вже забула і повертатися назад не має бажання. Живе з моїм сином, як в Бога за пазухою.

Але я так просто не здамся! Я буду робити все, що в моїх силах, щоб розлучити їх. Адже вона просто обтяжує життя моєму синові і мені. Хай він поки цього не помічає, але такий час колись обов’язково настане!

І подруги мої такої ж думки. Мовляв, мені нема чого хвилюватися. Синок награється в чоловіка і таточка і йому це набридне. Підтримують мене повністю, що цей шлюб повинен розпастися. І що дружинна у нього хитра, нагла і меркантильна. Оце я розумію, справжні друзі.

А якої думки Ви? Підтримуєте мою точку зору?

Оцініть статтю
Джерело
Не змогла я сина виховати, як годиться. Надто він вже довірливий у мене, а жінки цим і користуються!