Він майже рік не працював, а вона одна мусила тягнути на собі роботу і всі домашні справи! Максим навіть не пробував допомогти, а тепер називає її пoгaнoю жінкою, бо 3aлишила у вaжкi часи! Проте вона не жаліє, завдяки цьому в її життя прийшло щастя.

Вийшла заміж жінка пізно, аж в 30 років. Весь час вона намагалася зробити кар’єру, але й чоловіка хорошого ніде не було. Та все ж, все було добре, таки вийшла. Але є одне «але»… Пройшло 5 років, тепер вона хоче розлучитися.
Коли вона познайомилася з Максимом, то обидва вже були дорослими. У нього була власна квартира, через місяць після багатьох зустрічей, почали жити разом. Через шість місяців одружилися.

Потім сталася одна ситуація, яка перекреслила все… Бізнес Максимового боса прогорів… Далі розорився, а все через те, що вони вклали гроші не в ту справу. Таке, на жаль, буває у багатьох. Далі за алгоритмом нещасть почався карантин. Максим працювати не зміг, але й роботу він не шукав.

Жінка одна мусила утримувати обох. А окрім цього ще були хатні справи, якими він і не пробував займатися! Коли вона після роботи прийшла додому з пакетом продуктів, щоб приготувати вечерю, то чоловік завжди лежав на дивані, дивився серіали і питав: «Що будемо їсти?». Її це врешті-решт дістало.

Він нічого не робив! Та, яке робив, навіть не пробував роботу знайти! Вона вирішила, що досить такого. Покинула чоловіка і поїхала до сестри.

Вона, ніби почала нове життя. Знайшла нормальну, недорогу квартиру, записалась на фітнес і масаж. Почала доглядати за собою і відчувати себе, незважаючи на вік, чарівною жінкою. На неї почали звертати увагу хороші чоловіки, вона зустрічалася з ними з кавою. І так жінка ставала щасливішою.

Згодом вона все частіше і частіше зустрічалась в кафе з одним і тим самим чоловіком.
А через кілька місяців подзвонив Максим. Він казав, що вона погана жінка, що кинула його одного у важкі часи. Розповів, що нарешті почав шукати роботу і доки його утримує матір. Вона просто вислухала все, що він кричав, поклала трубку і подала документи на розлучення. Дітей у них не було, тому все мало б пройти швидко, без його згоди.
Сьогодні вона запланувала повечеряти з Олексієм з надією, що він їй освідчиться. Жінка не шкодує про свої рішення, вона змогла знову стати щасливою, а значить це було варте того.

Оцініть статтю
Джерело
Він майже рік не працював, а вона одна мусила тягнути на собі роботу і всі домашні справи! Максим навіть не пробував допомогти, а тепер називає її пoгaнoю жінкою, бо 3aлишила у вaжкi часи! Проте вона не жаліє, завдяки цьому в її життя прийшло щастя.