«Не хочу, щоб твої батьки нaближaлиcя до нашої дитини!»

На початку наших відносин, ми з Сашею знали, що створимо сім’ю, тому вирішили вже почати відкладати на житло. А коли одружилися, то зовсім економити почали, щоб швидше у власне житло переїхати. Ми розуміли, що час летить, а потрібної суми у нас так і не має, тоді чоловік вирішив, що не завадить допомога його забезпечних батьків. Й пішов в черговий раз натякати м про це.

Коли ми познайомилися з Сашком, то я не відразу зрозуміла, що його батьки багачі, бо одягнений він був, як звичайні молоді й люди та нічого особливо дорого не носив. Перед одруженням чоловік повідомив, що надіється на батьків, які допоможуть нам грошима, щоб уже в’їхати у нове житло, але їхній подарунок ніяк нам не допоміг й ми почали орендувати однокімнатну квартиру.

На оренду, оплату комунальних послуг та життя йде чимало грошей і хоч заробляємо ми двоє непогано, та потрібної суми за кілька років так і не накопичили. Нам би хоч на перший внесок, ремонт та мінімальні меблі (адже ми точно вирішили, що купуватимемо квартиру у новому ЖК), але поки ми й такої суми не маємо.
Коли ми кілька місяців тому йшли до них в гості, то чоловік вкотре повідомив, що заведе розмову про квартиру, але йому цього робити не довелось, бо вона виплила сама.

— Коли ж ви уже нам внуків принесете? Так хочеться вже, щоб хтось маленькими ніжками тут бігав! Вам вже самим не нудно?

— Так нам і самим хочеться, але куди нам зараз дитину на орендовану квартиру, от свою купимо й тоді про дітей думати будемо! – відповіла я.

— А що ж дитині на орендованій погано житиметься:?

— Та ні, але ж тоді ми ще ціле життя будемо по орендованих квартирах їздити, бо з дитиною все менше шансів відкласти грошей на купівлю свого! – відповів чоловік.

На цьому моменті вони плавно перевели розмову в інше річище, мов й не знали, що можуть допомогти нам з купівлею квартири.

Минув місяць й ми з чоловіком дізналися, що у нас буде дитина. Ми не розглядали інших варіантів, як народжувати, хоча й планували це зробити після того, як будемо мати власне житло. У чоловіка ж з’явилась впевненість, що коли молоді бабуся й дідусь дізнаються про народження онучки, то обов’язково допоможуть з першим внеском за квартиру! Я намагалась не надіятися на такий перебіг подій, але у мені жевріла надія, що вони таки так й зроблять.

Загалом ми обрали день й приїхали, щоб повідомити їм новину!

— У нас для вас чудова новина! Незабаром ви станете бабусею та дідусем! – сказав чоловік.

— Невже! – вигукнула його мама.

— Ох, дочекалися цього моменту! – крикнув свекор.

npaf.org

Далі ми приймали їх привітання та самі їх вітали з новим етапом у житті, а потім чоловік почав розмову про те, що хотів би, щоб вони допомогли нам з оплатою першого внеску, а ми вже далі самі постараємося справитися.

У нас не має грошей, які ми могли б вам дати! — промовила свекруха й батько лише кивнув. Ми двоє знали, що вони брешуть, бо у них є своя справа, що приносить дохід на місяць, який би перекрив нам ремонт, меблі та завдаток! До того ж сам свекор на минулій зустрічі ділився, що вони планують купувати нову машину, яка вартує, як дві двокімнатні квартири, хоча у нього їх вже чотири.

Ми не стали влаштовувати скандали, чи падати на коліна й просити грошей. Ми попрощалися й пішли звідти, гордо піднявши голови. Але образа й досі їсть мене зсередини.

Всю вагітність я просто очікувала, що ось-ось прибіжать свекруха зі свекром, щоб допомогти нам й повернути нашу прихильність, але цього не сталось. Для себе я прийняла остаточне рішення, що з цими людьми не хочу підтримувати жодних родинних стосунків. Якщо їм машина дорожча, ніж рідна онучка, то хай радіють цьому металу й няньчаться з ним, а не з рідною кровинкою!

До народження дитини залишилось кілька днів і зараз я впевнена, як ніколи, що після народження доньки, не захочу їх і близько біля неї бачити!

Просто, я не розумію їх! Ладно, вони б мене вважали за нікого, чи опиралися на те, що онучка ще не народилась, але ж їх син вже скільки разів просив у них допомоги – а вони його ігнорують! І які вони батьки після цього?

На вашу думку, чи має жінка право не показувати дитину батькам чоловіка за те, що вони не дали їм грошей?

Оцініть статтю
Джерело
«Не хочу, щоб твої батьки нaближaлиcя до нашої дитини!»