Не дуже зраділа Леся, коли її син повідомив про намір одружитися і запросив батьків на знайомство із своєю обраницею і її батьками

Леся ще молодою дівчиною знала, що вийде заміж лише за заможного чоловіка. Так і сталося, вона вже більше тридцяти років у шлюбі за місцевим бізнесменом, жодного дня не працювала, лише займається собою. Виключно собою. За донькою та сином від народження доглядали няньки.

От її син виріс і вирішив створити власну сім’ю. Повідомив про це батькам. Оскільки його обраниця була із середньостатистичної родини, Лесі це одразу ж не сподобалося. Хоча її чоловік з розумінням поставився до вибору сина.

Тарас та Орися разом навчалися на економічному факультеті, пізніше разом проходили практику на одному із підприємств у області. І тоді між ними виникло кохання. Молоді люди вирішили одружитися.

Орися з батьками жили у мальовничому селі, батьки займалися фермерським господарством. Коли про це почула Леся, одразу їй стало гидко, мовляв до свиней у хлів не поїде.
Тарас дуже засмутився, але батько пообіцяв, що все вирішить.

Настав той день, коли Тарас з батьками мав їхати сватати свою кохану. Леся одягнулася як пава, і начепила на себе, мабуть, усі золоті прикраси, які були вдома.
І до того ж наказала домогосподарці зібрати кошик гостинців із таких продуктів, про які в селі і гадки не мали, хоча для них вони були звичними і щоденними.

Батьки дівчини дуже гарно прийняли майбутнього зятя із його родиною, дуже вже добродушні вони люди. Батько Тараса також намагався бути приємним до них. А от Леся, одразу почала себе поводити дуже зверхньо та пихато.

Коли дійшла розмова до весілля, Леся сказала, що її син одружиться лише в найдорожчому ресторані міста, а не там де молоді собі обрали. Тоді майбутня свекруха заявила, що їй потрібно мінімум три місяці, щоб перевиховувати Орисю, і навчити її манерам для спілкування із їхніми заможними друзями.

Тараса і Орисю це дуже розлютило, а батьки вдали наче не почули цього, щоб уникнути скандалу.
Леся продовжувала свою науку ще близько години, коли її син не витерпів і не вигнав її геть із дому Орисіних батьків.

І сказав, що до них не повернеться і на їхньому весіллі Лесю він бачити не хоче.
Леся і слова промовити не встигла, як чоловік запихнув її до авто, перепросив у сватів за її поведінку і подався додому.

Оцініть статтю
Джерело
Не дуже зраділа Леся, коли її син повідомив про намір одружитися і запросив батьків на знайомство із своєю обраницею і її батьками