НE CлухAлA нікого і 3AвaгітHілA в 15, а тепер живе бE3 освіти і на мі3EPну зарплату

Внучка зустрічалася з хлопцем. Я казала доньці повпливати на неї. Зустрічатися в 13 років рано! В цьому віці треба вчитися, мультики дивитися, а не з хлопцями ходити! Ніхто мене не слухав. Відмахувалася від старої. До чого це привело?

Життя внучки зруйноване, а на нас лежить одразу два тягаря. Хлопець старший за неї на п’ять років. Він розповідав їй байки про шлюб та сім’ю. Я бачила, вітряний хлопчина. Нічого путнього з ним не вийде. Донька відмахувалася. Вона сприймала їхні стосунки не серйозно. Мовляв, походять за ручку та розійдуться.

Батьки хлопця думала так само, як я. Вони приходили до нас з проханням — заборонити внучці зустрічатися з їхнім сином. В них дорослих хлопець, а в нас ще дитина. Вони на свого повпливати не можуть. Він їх не слухає. Може ми зможемо вирішити ситуацію.

Підтримувала цих людей. Вони правду казали. Донька знов не звернула увагу. Коли в 15 років внучка завагітніла, тільки тоді донька звернула увагу на свою дитину. Скандали не вщухали. Вони сварилися з ранку до вечора. Донька вимагала зробити аборт, а внучка відмовлялася. Вона хотіла народити та ростити дитину. Розповідала рожеві мрії про сумісне життя зі своїм «майбутнім чоловіком».

Батьки того хлопця — люди не дурні. Вони поставили йому ультиматум: він йде до тієї дівчини і залишається без батьківських грошей, або кидає свою дічину і їде за кордон вчитися. Хлопчина не дурний. Обрав друге. З внучкою розійшовся по телефону. Навіть не вийшов з квартири, коли дівчина прийшла з ним поговорити.

Пропозиція зробити аборт була в силі. Внучка нікого не слухала. Все одно вирішила народжувати. Вона вірила — хлопець побачить свою дитину і повернеться.

Пройшли пологи, а хлопчини давно в країні немає. Батьки попіклувалися про все. Внучка плакала не своїм голосом. Не могла повірити, що залишилася сама з дитиною. Їй шістнадцять років і вона мати одиначка.

Навчання внучка закинула. Їй дозволили вчитися на дому, але вона нічого не робила. За дитиною дивилася я та донька. Всі наші гроші йшли на дитину. Бракувало коштів катастрофічно. Ми намагалися відправити внучку на роботу, але вона плакала та не хотіла нічого робити.

Зараз їй двадцять три. Вона досі живе з нами. Працює прибиральницею в аптеці. Отримує 3100 гривень. Школу не закінчила, через постійні істерики та скандали з директором. Її вигнали. Вчитися далі не захотіла. Зараз жаліється на брак освіти і погану роботу. Її ятрить брат грошей та сковані можливості.

Вона сама в цьому вина. Потрібно слухатися дорослих. Тепер пожинає плоди своїх вчинків.

Оцініть статтю
Джерело
НE CлухAлA нікого і 3AвaгітHілA в 15, а тепер живе бE3 освіти і на мі3EPну зарплату