Нажаль прямо зараз назавжди забрати вас не можу. Але обіцяю – я зроблю все, щоб забрати вас та зробити своєю сім’єю!

Якось, бажаючи всім серцем здійснити те, чого так сильно хочу, я вирішила сходити до гадалки. Хотіла знати, вийде в мене все, що буде далі.

Як тільки я прийшла до неї вона не давши мені нічого сказати назвала мене по імені та сказала мені, щоб я не переживала і спокійно здійснила задумане, адже фортуна на моїй стороні. На моє запитання звідки вона знає моє ім’я та так впевнена, що все буде добре, вона ніжно усміхнувшись відповіла:

-Я все знаю, сонечко, ступай на зустріч долі та ні про що не шкодуй.

Після цих слів я подякувала їй та пішла. По дорозі я роздумувала про все, що сказала мені жінка. Якщо фортуна на моїй стороні, тоді все має вийти.

Я пішла в дитячий будинок. Ні, я не живу там, як ви могли подумати, мені вже давно за вісімнадцять і я рідна дитина в родині. Я пішла за Софійкою та Данилом. Це двійнята. Я дуже хочу зробити їх частиною своєї сім’ї. Це двоє прекрасних дітей, які через нехороший збіг обставин потрапили в дитячий будинок. Їхні батьки загинули в пожежі рятуючи своїх дітей.

Зайшовши в групу до мене одразу підбігли дві світлих голівоньки, дві пташечки. Так, це чотирирічні Софійка та Данилко. Вони міцно обійняли мене та почали розпитувати коли я їх заберу назавжди.

-Любі мої, Данилко, Софійко! Поки що я забираю вас на вихідні. Нажаль прямо зараз назавжди забрати вас не можу. Але обіцяю – я зроблю все, щоб забрати вас та зробити своєю сім’єю.

Я обійняла їх міцно-міцно. Як я хочу їх забрати. Вони стали мені рідними. Але нажаль Сергій проти, бо переживає, що ми не зможемо потягнути таку ношу. Я дуже переживала як чоловік відреагує на приїзд гостей. Ми приїхали до нас додому, але Сергія не було. Була лише записка залишена прикріпленою магнітиком до холодильника. В ній було сказано, що чоловік по роботі змушений поїхати до сусіднього міста, а до мене він не міг додзвонитися.

Глянувши на телефон і переконавшись, що в мене справді є пропущенні дзвінки я погодувала малечу і ми сіли дивитися мультики. Я спеціально купила декілька дисків з різноманітними мультиками, які подобаються двійнятам. Все було добре, але тут завітала свекруха. Вона не знала про мої наміри взяти дітей з дитячого будинку, тому я навіть не уявляла як вона може відреагувати.

Але те як вона себе повела далі мене дуже здивувало…

Одразу ж як свекруха, Марія Степанівна побачила двійнят вона звісно ж здивувалась, але майже одразу сказала:

-Ой, Любо, а чому ти не сказала, що в нас будуть гості? Я б приготувала тортика свого фірмового! Але я тут маю домашніх вареників з картопелькою, пончинків з варенням абрикосовим і пирижків з вареним яєчком та зеленою цибулькою. Ну що малечо, будете таке? – запитала свекруха, ніби це її рідні онуки.

-Так! Так, будемо! – радісно защебетали Данилко з Софійкою.

А я стояла здивована та зворушена до глибини душі.

Посмакувавши всі смаколики, які привезла свекруха ми всі дружно дивилися мультики. Ввечері я покупала двійнят та вклала їх спати. Коли я впевнилася, що діти заснули ми з свекрухою сіли на кухні випити по горнятку чаю та оговорити.

-Ти хочеш забрати двійнят з дитбудинку?

-Так, дуже хочу, вони ніби частинка моєї душі.

-А Сергій що?

-Проти, боїться складнощів, це ж як ні як величезна відповідальність.

-Не переживай. Я впевнена, що він прийме дітей. Я його дуже добре знаю, повір мені.

-Чому ви так впевнені?

-Ну, як тобі сказати Любо, — вона почала сумніватись говорити мені чи ні, але все ж сказала, — розумієш, Сергій… не рідний мені син, я всиновила його, коли йому було всього два рочки. Йшла попри дитбудинок і за забором побачила його. І зрозуміла, що це мій син. Мій і більше нічий. Виховала його в любові та турботі і ніколи не вважала чужим. Він не знає про це і ти йому не кажи.

-Не знала про це, навіть не здогадувалась. – здивовано сказала я. –І навіть би не повірила ніколи, якби сказав хтось інший, ви ж так схожі!

-Так, є таке. Але повір, я впевнена в тому, як виховала Сергія. Тому не переживай, якщо потрібно буде – я допоможу вмовити його і в принципі буду завжди допомагати тобі з цими прекрасними дітлахами. – ніжно усміхнулась свекруха.

В той момент я зрозуміла, наскільки мені пощастило зі свекрухою. Я навіть подумала почати називати її мамою, адже моєї вже дуже давно немає з нами.

-Дуже дякую вам, мамо. – відповіла я.

Марія Степанівна шоковано подивилась на мене та, пустивши старечої сльози обійняла мене.

-Це тобі дякую, доню, що кохаєш та турбуєшся про мого сина та подаруєш мені одразу двох прекрасних внуків.

Наступного дня приїхав Сергій. Він був дуже здивований побачивши в квартирі дітей. Чоловік спершу не розумів, чому я взяла їх на вихідні. Ми поговорили, поки діти гралися в кімнаті і він погодився спробувати поспілкуватися з ними.

Я залишила їх утрьох, а сама пішла готувати обід. Зайшовши через деякий час в кімнату я побачила як вони весело граються. І Сергій в тому числі, ніби він знову мале дитя. Ну неймовірно мила та зворушлива картина.

Так зрештою ми брали дітей що вихідних, гуляли, відпочивали, дізнавались більше один про одного, звикали бути сім’єю. І ось, через довгих три місяці ми змогли усиновити Софійку та Данилка. Це був найщасливіший день в нашому житті.

Тепер в нас щаслива та дружня родина, яка з часом поповнилась ще одним членом родини – пухнастим рудим котиком на ім’я Пух. Я щаслива, що зробила правильний вибір колись сказавши так Сергію та сказавши так душі, які бажала забрати Данилка та Софійку до себе.

Оцініть статтю
Джерело
Нажаль прямо зараз назавжди забрати вас не можу. Але обіцяю – я зроблю все, щоб забрати вас та зробити своєю сім’єю!