Наші друзі поводять себе пuхaто. Вони майже переїхали до нас жити

Ми з чоловіком мріяли облаштувати зону відпочинку. Живемо в селі. В нас велика частина саду пустує. Давно хотіли побудувати бесідку та виділити зону для приготування шашлику. На початку травня взялися втілювати свою мрію в дійсність. До кінця місця завершили роботу і одразу покликали друзів разом відпочити.

Прийшло шість чоловік. Друзі хвалили нашу бесідку. Їм сподобалась ідея такої зони відпочинку. Домовились бачитися так часто, як це буде можливим. Вечір пройшов добре. Ми попрощалися з друзями ближче до дванадцятої та пішли спати.

Через три дні до нас знову прийшли відпочивати. Ми, в той день, напрацювалися. Хотіли піти спати, а не смажити м’ясо. Друзі прийшли зі всім своїм. Не змогли відмовити. Все ж таки, люди готувалися. Вечір пройшов добре, для друзів. Ми ж хотіли помитися та лягти спати.

Зранку ми забули про візит друзів, а даремно. Через два дні, до нас прийшли знову. Це не виховано, з боку наших друзів. Треба попереджати про візити, до того ж, настільки часті. Особисто в нас нема сил після «відпочинку» з друзями.

Ми з чоловіком обговорювали занадто часте гостювання, яке почалося після появи бесідки. Зійшлися на думці, що нашим друзям занадто сильно сподобалась зона відпочинку в нашому садку. Будувати свою вони не хочуть або не можуть, тому приходять до нас.

На вихідних друзі знову прийшли. Ми не пустили їх на повір’я. Може наш вчинок не гарний, але друзі вчиняють не краще. Нашу відмову не зрозуміли чи не бажали розуміти. Нам запропонували йти відпочивати, а наші гості посидять в нашому садку без нас. Я вперше чула, щось настільки абсурдне. Це схоже на жарт, але друзі налаштувались серйозно. Вони втомились і твердо вирішили відпочити в нас.

Зранку ми змінили замок на огорожі. Тепер ми не реагуємо на наших «друзів». Вони частенько дзвонять та просять пустити їх в садок. Відмови не розуміють взагалі. Ці люди дійсно нічого не помічають чи імітують дурників? Коли ми вдвох з чоловіком пили чай в бесідці та смажили рибу на вогні, нам подзвонили «друзі». Нам прочитали велику лекцію на тему «правильного сусідства» та звинуватили у всіх смертних гріхах.

Які ми погані люди. Посміли відпочивати в своєму садку.

Оцініть статтю
Джерело
Наші друзі поводять себе пuхaто. Вони майже переїхали до нас жити