Нам не сподобалась обраниця нашого сина. Ми очікували побачити виховану дівчину, а на зустріч прийшла гpyба та cамозakоханA

Наш син два роки зустрічається з дівчиною. Нас з нею не знайомив. Син хотів, для початку, перевірити стосунки, а тільки тоді представити свою обраницю з батькам. Нарешті ми дочекались цього дня.

Знайомство запланували в кафе. Ми приїхали раніше, тому зробили замовлення і стали чекати. Син зайшов у заклад з ефектною брюнеткою. Дівчина з гарною фігурою, одягнена в класичну чорну сукню, йшла на височенних підборах.

Вона сухо привіталась. Помітив, дружині це не сподобалось. Я ж подумав, може вона перехвилювалась та розгубилась, тому вирішила офіційно привітатись.

Замовлення давно принесли. Я обрав м’ясну та сирну нарізки, картоплю по-селянськи з гарніром з овочів та шматком свинини. Дружина ж замовила фрукти та салати. Замовляли на свій смак.

Син подякував, адже їм не доведеться чекати поки приготують замовлення. Він познайомив нас зі своєю дівчиною. Вона працює фітнес тренером, веде здоровий спосіб життя і вегетаріанка. Я не знав значення цього модного слова. Поцікавився у дівчини. Вона демонстраційно відставила тарілку з м’ясом, підсунула до себе салат і промовила доволі зверхньо:

— Це означає, що я не їм м’яса. Могли б поцікавитись моїми вподобаннями, перед тим, як замовляти.

pixabay

Я подавився. Жінка завмерла з відкритим ротом. І це таку наглу особу обрав наш син?! Нащупав під столом жінчину руку, стиснув її, ніби казав: «Тримайся! Це ж твоя майбутня невістка!»

Син не реагував на вибрики своєї дівчини. Склалось враження, ніби вона зі всіма так спілкується. Розмова продовжувалась. Якимось чином, заговорили за дітей. Дівчина скривилась:

— Я чайлдфрі. Це означає, — сказала, дивлячись мені у очі, — що я проти ідеї батьківства. Ми не збираємось заводити дітей, адже в житті є цікавіші речі, чим порпання у підгузках.

Я сильніше стиснув руку дружину, а вона мою. Це мені так гарно натякнули, що я дурень?  Ця дівка не подобалась мені все більше.

— Ми хочемо пожити для себе, а дитина буде перешкодою для кар’єри, подорожей та саморозвитку. Сумніваюсь, що ви чули про це, але пари без дітей за статистикою щасливіші, ніж пари з дітьми. – Продовжувала говорити дівчина.

pixabay

Так, мені не здалося. Дівчина вважає мене дурним. В мене закінчились слова, залишились одні емоції. В дружини була аналогічна реакція. Син помітив наші перекошені лиця і спробував вирівняти ситуацію:

— Ми ще молоді. Поживемо для себе. Світ побачимо. До того ж, куди нам зараз дитину народжувати? В нас немає ні квартири, ні машини. Зараз ми не маємо змоги дати все необхідне дитині. А от в років тридцять подумаємо над цим.

Сину не вдалось нас заспокоїти. Ми чудово бачили, дівчина і в тридцять про дітей думати не буде.

Настрій зіпсувався вкрай. Хотів по скоріше закінчити цей вечір та поїхати додому. Мені не приємно знаходитися з такою людиною поряд. Вона не висловила ні каплі поваги до батьків свого хлопця. Ми прийшли на зустріч позитивно налаштовані. Думали, приймемо будь-який вибір сина. Головне, щоб він був щасливий. Помилились. Не хочеться нам такої пихатої та самозакоханої невістки.

Залишок зустрічі я мовчав. Дружина перекидувалась нейтральними фразами з сином. Дівчину ігнорувала. Та була не проти. Вона не брала участі у бесіді. Мовчки їла або робила щось у телефоні. Син намагався врятувати цей вечір, але в нього не вийшло.

pixabay

Вдома, після кафе, ми з дружиною обговорювали обраницю нашого сина. Нам вона не сподобалась. Занадто зверхня і самозакохана особа. Для неї важливі гроші і вона сама. Більше нічого її не хвилює. Як наш син в неї закохався, гадки не маємо. На нашу думку, вона йому взагалі не підходить. Наш син завжди хотів дітей. Він любить їх, а вони його. Одразу знаходить підхід до будь-якої дитини. Невже він згоден все життя прожити без потомства? Дружина сказала, вона йому мізки запудрила. Годує його обіцянками, ніби колись вони про це поговорять і створять справжню сім’ю. Син вірить.

Важке життя чекає нашого хлопця з такою коханою. Дівчина постійно говорила про себе. Вона вже п’ять років займається спортом. Заробляти на цьому почала три роки тому. Має гарні гроші. Постійно за собою слідкує. Декілька годин в тиждень проводить у салонах.

Залишається для нас загадкою,  коли вони встигають з нашим сином кудись ходити. Якщо вони одружаться, син буде вдома годинами чекати дружину з чергового салону краси. Дивно, що він про це не думає. Напевно закохався по вуха. А як ще пояснити такий дивний вибір супутниці?

Дружина не задоволена вибором сина ще більше, ніж я. Вона сподівалась побачити хазяйновиту та виховану дівчину. Син привів хамовиту та самозакохану. Вдома ніяк не заспокоювалась. Бідкалась та просила мене поговорити з сином. А я не можу цього зробити. Це син її обрав, не я. Йому з нею жити і будувати сім’ю. До чого тут я? Все що я можу – це підтримувати.

Оцініть статтю
Джерело
Нам не сподобалась обраниця нашого сина. Ми очікували побачити виховану дівчину, а на зустріч прийшла гpyба та cамозakоханA