«Наkpичaли і заставили брexати»: відгуки учасників про «Поле чудес»

Перший відгук від Михайла, який проживає в місті Чуна.

Михайло розповів, що перед зйомкою програми «Поле Чудес» його одягли в костюм цигана, так як він збирався виконати пісню Успенської «Гітара», ще він повинен був сказати, що приїхав не з міста Чуни, а з Іркутська. Також організатори програми вручили мені подарунки, які я повинен був подарувати ведучому. Мені було не по собі через те, що я повинен дарувати чужі речі від себе. Моя присутність на «Поле Чудес» не було довгою. Я встиг один раз прокрутити барабан, відгадати букву і виграти плеєр. А вдома, в Чуні, мене чекали розборки з колегами по роботі, друзями, рідними і знайомими через те, що на всю країну сказав, що приїхав з Іркутська.

Окремо Михайло розповів про ведучого. Якубович дозволяє собі грубе ставлення до учасників, якщо його раптом переб’ють. Чоловік був розчарований. Його поїздка коштувала багато грошей, плюс до цього він розчарував своїх близьких і друзів і обдурив всіх телеглядачів. Все, що він отримав, так це дешевий плеєр.

А ось ще один відгук від Івана з Ярославської області.

Іван пише, що редактори і знімальна група програми «Поле чудес» зовсім не церемоняться з учасниками. За словами Івана, режисер постійно підвищував на нього голос. Чоловікові довелося стримувати себе, щоб не нахамити у відповідь. В якості подарунка, Іван привіз картину їх місцевого художника. Але редакторам, напевно, не сподобався подарунок чоловіка, і вони вручили йому «відповідний» подарунок — фуфайку. Першою реакцією Івана було відмова. Він навіть погрожував покинути програму, в знак протесту. Але йому дохідливо пояснили, що за такий вчинок він буде змушений заплатити штраф. Івану довелося залишитися і подарувати Якубовичу фуфайку. Через їх «особливе» бачення програми, учасникам доводиться брехати, а потім пояснювати все рідним і близьким.

Інші учасники, продовжував обурюватися, вони повинні були дарувати гриби, коровай і зіпсований борщ. Його неприємний запах поширився по всій студії.

І смішно, і сумно водночас. Так, організатори програми придумують різні хитрощі, щоб підвищити рейтинги, але для звичайних людей це просто брехня, через яку вони відчувають почуття сорому перед близькими людьми. Очевидно, що для телевізійників почуття людей на останньому місці.

Оцініть статтю
Джерело
«Наkpичaли і заставили брexати»: відгуки учасників про «Поле чудес»