Найталановитіший не путьовий учень, який врятував життя сув0рій вчительці

Сьогодні я хочу розповісти вам історію про маленького хлопчика із дуже відважним серцем. Це, на перший погляд, звичайнісінький школяр, який навчається у восьмому класі. Петрик надзвичайно героїчний хлопець, його вчинок стовідсотково викликає захоплення та почуття вдячності.

Ні, Петрик ніколи не був відмінником, а якщо говорити про знання з математики – то взагалі двієчник. Його вчителька з математики – Катерина Олексіївна, ніяк не могла пережити і прийняти те, що він єдиний з усіх її учнів, кого вона не в змозі навчити цієї науки.

Катерина Олексіївна була старшою самотньою жінкою і жила у сусідньому під’їзді від Петрика. По вечорах вівторка та п’ятниці він ходив до неї додатково підтягувати свої знання.

Ось однієї пятниці – вчителька йому не відчинила двері і не відповідала на його дзвінки. Наступного дня, в суботу, з самого ранку, цей хлопчина забрав у тата з гаража інструменти і доки всі спали – впорався із дверима своєї вчительки і відчинив їх.

Коли він увійшов до її квартири – побачив, що бідолашна лежить у ванній на підлозі непритомна. Хлопчик попробував чи є жінки пульс, поставив маленьке дзеркальце, яке стояло на пральній машинці під ніс вчительки, таким чином перевіривши чи вона дихає.
Тоді хлопчина викликав швидку медичну допомогу.

mama.ua

Вчительку госпіталізували до лікарні. У неї виявили перелом шийки бедра. Бідолашна могла померти, якби не її не путьовий учень.
Того ж дня, батько Петрика полагодив замок до квартири вчительки. Правда спочатку насварив сина за самодіяльність, але в душі дуже ним пишався.

Коли Петрик прийшов навідати свою вчительку у лікарняній палаті – вона дуже зраділа. І сказала йому, що його талант не в точних науках, а у доброму серці, гарній інтуїції і хоробрості.

Оцініть статтю
Джерело
Найталановитіший не путьовий учень, який врятував життя сув0рій вчительці