Наймиліша знайда на ім’я Чіп

Буває так, що ти навіть не очікуєш сюрпризів від долі, але вона все одно робить їх. Так сталось і з Катериною Шориною.

Вона розповіла, що почула посеред ночі пронизливий гавкіт, який добре було чути по всій квартирі. Вона вирішила глянути, що там таке сталось, бо ж не можна, щоб це продовжувалось і далі в багатоквартирному будинку.

Катерина відкрила двері, а за ними на неї дивилось маленьке цуценя. Маленьке та дуже миле. Вона уважно дивилась на Катерину. Та, як це притаманно багатьом собакам, нахилив голову в бік та продовжував дивитись на Катерину своїми милими оченятами.

Дівчина взяла цуцика на руки та забрала до квартири. Знайду одразу показали дорослій собаці Сімі, яка дуже зраділа новому другу. Про це свідчили її щаслива морда та хвіст, який, здавалось, ось-ось підніме собаку в повітря як пропелер.

Цуцику дали ім’я Чіп. Потім Катерина з чоловіком намагались пристроїти в хорошу сім’ю знайду, але ні в кого він так і не прижився. То через те, що в буді на вулиці не хотів сидіти, то через те, що на прогулянках не вмів ходити в туалет.

В кінці кінців його вирішили залишити в сім’ї. Тепер в них велика щаслива сім’я. До речі, з ними живе також кіт на ім’я Левік, який дуже любить гратися з собаками, хоча намагається зображувати незалежного кота-самітника.

Оцініть статтю
Джерело
Наймиліша знайда на ім’я Чіп