Нахабні школярі! Ніякої культури, ну то я їх провчила

Мене звуть Марія, і я хотіла б розповісти вам історію про конфлікт, який стався між мною і групою нахабних школярів в автобусі. 

Одного разу, після важкого дня роботи, я сіла в автобус, сподіваючись на хвилинку спокою і відпочинку. Але замість цього, я була зіткнена з групою школярів, які поводилися нахабно і не проявляли повагу до дорослих людей, які також були в автобусі.

Вони голосно розмовляли, кричали, постійно натикалися на людей і взагалі вели себе дуже нечемно. Обзивали один одного та свого товариша Андрія (здається правильно почула його імʼя). Я відчувала, як гнів підіймається в мені. Це було несправедливо і неприйнятно. Я не могла мовчки дивитися, як вони порушують громадський порядок і ображають інших пасажирів і свого товариша.

Врешті-решт, моє терпіння вичерпалося, і я вирішила зробити щось. Я підійшла до цієї групи школярів і ввічливо, але твердо, попросила їх змінити свою поведінку. Я наголосила на тому, що ми всі повинні поважати один одного і відноситися з уважністю до інших людей.

На моє здивування, вони відповіли мені знахабним тоном і сказали: “Закрий рот, “шалава”! Вони висміяли мої слова та продовжили своє некультурне поводження. Це було образливо і вразило мене глибоко. Але я не тряпка — я не могла просто так пройти повз.

Згадавши про значення поваги та відповідальності, я вирішила не здаватися. Я попросила водія зупинити автобус і звернулася до решти пасажирів. Я розповіла про нашу ситуацію і попросила їх підтримати нашу спільну мету — змусити школярів змінити свою поведінку.

На наше велике задоволення, деякі пасажири приєдналися до нашого звернення. Разом ми стояли проти нешанобливих школярів, виступаючи за повагу і порядок. Цей колективний голос показав школярам, що наша громада вимагає поваги та відповідальності. А якщо ні, то посеред вулиць викинемо їх з автобуса.

Незабаром після нашої акції школяри змінили свою поведінку. Вони почали виявляти повагу до інших пасажирів і дотримуватися правил громадського транспорту. Присоромились трохи чи погрози про те, що їх висадять посеред дороги — певно змінило їхню поведінку. Ця перемога вимагала від мене великої витримки та рішучості, але була варта кожного зусилля.

Ця історія навчила мене, що навіть одна людина може змінити ситуацію, коли вона встає на захист того, що правильне і справедливе. Важливо не змовчати, коли ми бачимо неправду чи несправедливість. Ми маємо сміливість виступати і відстоювати наші цінності.

Оцініть статтю
Джерело
Нахабні школярі! Ніякої культури, ну то я їх провчила