На Закарпатті під час весняних пaв0дків лікар ніс пацієнтку по пояс у воді понад 1 кілометр

За 46 кілометрів від Ужгорода у маленьке село лікар приїхав на виклик та йшов пішки по пояс у воді до пацієнтки. Вся причина в тому, що машина швидкої допомоги не могла добратися до xв0рoї через п0шkoджeний міст. Після того як лікар здолав більше одного кілометра бувши на половину у воді та добрався до пацієнтки, то відразу після ретельного огляду xвoр0ї прийняв рішення нести її на спині до машини, щоб забрати у лікарню.

povin.com.ua

Мама дівчини розповіла, що два дні тому телефонувала у швидку, щоб приїхали оглянути 16-річну доньку, яка має ускладнену астму. Донці стало дуже погано і вона почала задихатись, спочатку навіть інгалятор не допомагав й тому жінка відразу зателефонувала у швидку допомогу.

На виклик приїхала машина, але через міст який пошкодила повінь не змогли переїхати й тому не прибула по вказаній адресі.

Олег Васильович — лікар який приїхав на машині не розгубився і взяв з собою ліки, одягнув спеціальний водонепроникний костюм та пішов пішки більше кілометра у воді по пояс.

Після того як лікар опинився вдома у хворої він її оглянув, надав всю необхідну допомогу, щоб дівчині зняти спазм й прийняв серйозне рішення, що потрібно пацієнту терміново доправити у лікарню. Олег Васильович сказав, що понесе дівчину на плечах, бо машина сюди ніяк не зможе потрапити. Більше кілометра чоловік ніс дівчину на плечах до машини бувши у воді. Він успішно добрався до карети швидкої допомоги. Дівчину госпіталізували в Ужгородську обласну лікарню.

hromadske.ua

Матір дівчини дякувала лікарю за його мужність та небайдужість! А міський голова який дізнався про вчинок лікаря нагородив його грамотою за професіоналізм та відданість своїй справі й вручив грошову премію.

Оцініть статтю
Джерело
На Закарпатті під час весняних пaв0дків лікар ніс пацієнтку по пояс у воді понад 1 кілометр