На виписці з пологового будинку медсестра пiдcyнулa мені чyжy дuтину!

Людмила з нетерпінням чекала цього моменту. Вже цілий тиждень вона уявляла, як їй дадуть маленьку донечку і вони разом вийдуть з пологового будинку до рідних, які радо вітатимуть її. Проте материнське серце Люди не на місці, щось не так і вона це відчуває. Ось виходить усміхнена медсестра і вручає їй немовля замотане у пелюшку. Проте Люда відразу розуміє — це не її донечка.

Людмила вирішила остаточно переконатись у своїх сумнівах та кинулась роздягати дівчинку. Роздратована медсестра закотила очі, а тоді суворо сказала:

— Жіночко, та що ж ви робите? Там ще п’ятеро матусь чекає на виписку, а ви в пусту витрачаєте мій час!

За той час Людмила вже роздягнула дитину та глянула на жінку.

Невже ви думали, що я не зможу відрізнити хлопчика від дівчинки? У мене народилась донька! Куди ви її поділи? Я вимагаю, щоб ви негайно принесли її! Я даю вам хвилину, а інакше можете шукати іншу роботу! — викрикнула розлючена Людмила.

Перелякана медсестра лише тихо пробурмотіла «В…вибачте» і кудись побігла. Через п’ять хвилин вона повернулась, але не сама. Разом з нею прийшов головний лікар та пояснив що трапилось. З’ясувалось, цього хлопчика також виписували, а точніше забирали до сиротинця. Сталась помилка і дітей переплутали.

Людмила вирішила не розповідати про цю ситуацію рідним, бо не хотіла псувати свято. Проте весь день жінка згадувала про маленького хлопчика, який залишився зовсім самий, без любові та материнської турботи. Люда уявила, що було б, якби вона не відразу помітила підміну. Доля цього хлопчика була б зовсім іншою. Не витримавши тяжких роздумів, жінка розплакалась. Чоловік відразу кинувся її заспокоювати та розпитувати, що трапилось. І жінка розповіла…

Цілу ніч подружжя радилось і на ранок вирішили — вони повинні знайти того хлопчика та «повернути» додому. Людмила була впевнена, що це сам Бог послав їй того малюка.

Вже через місяць маленький Святослав лежав у колисці з сестричкою. Батьки Людмили були на сьомому небі від щастя, адже тепер у них з’явилась не лише онука, а й онук. Була лише одна проблема — потрібно терміново замінити коляску на двомісну!

Оцініть статтю
Джерело
На виписці з пологового будинку медсестра пiдcyнулa мені чyжy дuтину!