На старості літ вирішила нарешті пожити для себе та вiдcyдилa у дітей свою ж квартиру

На старості літ я, як і багато таких ж самих людей, почала жалкувати про прожите життя. Я все своє життя прожила ради інших. Спершу ради чоловіка, потім ради дітей, потім ради онуків.

Одразу після школи я вийшла за коханого. Не довго жили для себе, через півтора роки народився первісток. А потім ще через два роки народилась молодша донька. І весь цей час я не виділяла часу на себе. Весь час турбувалась про інших але не про себе.

І в кінці-кінців я вирішила не жалкувати про це до самого свого відходу в інший світ та зламати всі усталені стереотипи. Тому розповім вам трішки більше, щоб ви зрозуміли мій вчинок.

Зараз діти взагалі не хочуть бачити мене поруч з собою. Гарненько влаштувались так в моїй квартирі, ніби це вже їхнє. Деколи здається що вони мене вже й похоронили передчасно. Їх не цікавить ні моя думка, ні моє здоров’я (хоча проблем з ним немає) та взагалі не цікаво чи я є чи мене немає.

Я вирішила відсудити в дітей квартиру, свою власну. І мене в цьому підтримав мій чоловік. Але от інші родичі почали дуже бурно та активно мене обговорювати та засуджувати. Мовляв як так можна, відсудити у власних дітей квартиру? Але діти, в яких я вклала все: час, гроші, сили – відносяться до мене лише як до ресурсу, який виховав та виростив їх та має віддати своє житло.

Проте я теж жива людина і я також хочу пожити власне життя для себе, а не для когось. Моє життя так само важливе як і життя моїх дітей, внуків та правнуків. Подруги мене підтримали та зрозуміли, так як прожили таке ж життя. Проте ні одна з них не може наважитись на такий ж вчинок як і я.

За допомогою свого коханого чоловіка я змогла відсудити в дітей квартиру. Так, вона все одно відійде дітям, але хоча би до свого кінця я хочу пожити в своє задоволення. Тому після суду невдоволені діти та онука з чоловіком з’їхали з моєї квартири і перестали зі мною спілкуватись. Як я могла виховати таких дітей? Не розумію, я певно сильно балувала їх та привчила до того, що я задля них пожертвую всім. Робила я це все від великої любові, але ніяк не очікувала від них такого повороту.

Але тепер я рада, що зробила це, бо не хочу шкодувати про те що не зроблю до самого кінця. Краще шкодувати про зроблене ніж про не зроблене.

 

Оцініть статтю
Джерело
На старості літ вирішила нарешті пожити для себе та вiдcyдилa у дітей свою ж квартиру