На моєму весіллі увага всіх гостей, і моя в тому числі була прикута до моєї свекрухи

Чомусь впевнена, що багато хто не зрозуміють мене. А, можливо, і будуть ті, що думають не тільки про себе, а про своїх дітей, онуків, і зрозуміють мене.

Не думала, що у мене буде чоловік, мати якого байдужа до своїх близьких і навіть до своєї сім’ї.

Як мені здалося, свекруха із самого початку одруження була не зацікавлена в цінностях родини, традиціях, інтересах. Та що там говорити, вона навіть пальцем не поворухнула, аби відвернути розлучення з її чоловіком, а її синові на той час було лише три роки. Мого чоловіка батько знайшов собі коханку та пішов до неї, думаю, байдужість дружини спровокувала його до таких рішучих вчинків. Свекруха його і не тримала, навіть не подумала про свою дитину, як їй буде без батька рости. Тому виховувала мого чоловіка лише матір. Навіть бабусю з дідусем він ледь пригадує, бо вони дуже рідко приїжджали.

У першу зустріч зі свекрухою я була шокована. На той момент їй було 47 років. Ви тільки уявіть: фарбована блондинка(ще й не дуже якісно), тонна косметики на обличчі, шкіряні штани в обліпку, височенні підбори, на яких вона ледь не бігає. Та ще, як потім вияснилося, характер геть не подарунок. Можливо, це все через її професію, вона працює в салоні.

Як тільки відгуляли наше не пишне весілля, розпочалося спільне життя не тільки з чоловіком, а й з його матір’ю. Звісно, у нашому спільному проживанню не було місцю затишним вечорам. Адже свекруха зранку до обіду знаходиться на роботі, а далі у неї багато справ: фітнес, шоколадне обгортування, або ж вечірки, зустрічі з подругами, побачення. Одного разу поцікавилася у неї: «Як ви, так не втомлюєтеся бігати туди-сюди, у свої роки то?». Нащо вона мені відповіла: «А що з моїми роками не так?». А ще помітила, що вона практично вдома не їсть, хіба вранці кави вип’є.

Пройшло півтора року після весілля. На Різдво прийшла чудова звістка: я при надії. І тоді, два роки тому, до нас завітали її подруги, і вони веселилися, пили вино, танцювали. Мені було дуже погано, не могла піднятися на ноги. Чоловік покликав маму, аби та допомогла, вона сказала: «Ну нічого, подумаєш. Скоро пройде. Можливо, переїла». І ніяких переживань, бабуся року!

Якщо ви думали, що після народження дитини щось змінилося, то ні, анітрохи. Як і раніше у неї багато справ: вечірки, фітнес, подруги, побачення. Раз на тиждень могла згадати про внучку. Щось поговорить з нею, п’ять хвилин пограється та й піде по своїм справам. Одного разу вона прийшла з роботи, а в мене каша кипить, донька плаче, і я нічого не встигаю, бо сто рук не маю. Свекруха сидить в телефоні, я кажу: «Посидите з дитиною двадцять хвилин, мені потрібно їсти приготувати?». Ніякої реакції на мої слова, я підійшла і бачу, що сидить в навушниках. Вона швидко підірвалася, взулася та кудись побігла. Не втерпіла я, пожалілася чоловікові, а він тільки мовив: «Ну це ж моя мама».

Час ішов, донечка росла, а нічого не мінялося, як свекруха не допомагала, так і не допомагає. Постійно говорить мені, що вона не нянька, а якщо ми молоді люди захотіли собі дитину, то маємо її глядіти, а не неї покладатися. Згодом почала десь пропадати, все рідше ночувала вдома, а потім взагалі зібрала речі та переїхала жити до якогось чоловіка.

Та й таке. А на цей час, вони вже планують весілля. Ні син, ні внучка їй не потрібні. Інколи приходить до нас, але й то, щоб забрати речі, привітається і вже біжить кудись.

Моя мама проживає дуже далеко – потягом їхати до мене вісім годин. Я знаю точно, що вона чудова бабуся, жаль, що не може приїхати, у неї погані справи зі здоров’ям. Хоча мама дуже хоче навідатися до нас, посидіти з внучкою, вже й шкарпетки для неї зв’язала. Варто зазначити, що старша вона від свекрухи, всього лиш на три роки. З батьком вона розлучилася, коли мені виповнилося 16 років, бо хотіла, щоб я виросла у повноцінній сім’ї. Вона ніколи собі не дозволяла такого, як моя свекруха.

Відверто кажучи, я дуже ображена на свекруху. Вона зациклена лише на собі, а на інших їй байдуже. Живе для себе і любить тільки себе. Проте у її віці потрібно думати хоч трохи про своїх дітей, онучку, турбуватися про них та допомагати. Я намагалася поговорити з чоловіком, щоб він попросив маму, аби та прийшла до нас та доглянула за дитиною. Щоб ми з чоловіком могли хоч трішки відпочити, провести час вдвох. Теж собі надумала вона заміж виходити у пенсійному віці, а люди, що скажуть? Їй взагалі не соромно? Проте чоловік не слухає мене та уникає подібних розмов, на жаль. Ось таку маємо бабусю. Та старість чекає на всіх, цікаво, що вона буде тоді робити?

Оцініть статтю
Джерело
На моєму весіллі увага всіх гостей, і моя в тому числі була прикута до моєї свекрухи