На моє прохання про допомогу, син відправив мені 200 гривень на цілий місяць! Та він там лише на проїзд щодня більше витрачає!

Іванко ріс дуже чуйним, турботливим та добрим хлопцем, готовим прийти на допомогу кожному. Я завжди дуже ним пишалась, адже ще з раннього дитинства він з радістю дарував усі свої найкращі цукерки мені, а коли підріс, то вирішив, що буде тепер мене забезпечувати. У той момент я відмовилась, адже мала непогану роботу і мені на все вистачало, але після виходу на пенсію ситуація кардинально змінилась…

Сталось так, що я отримую мінімальну пенсію, якої достатньо хіба щоб оплатити комунальні послуги та придбати виключно найнеобхідніші продукти — хліб, каші, молоко, сезонні овочі та фрукти. М’ясо та рибу я дозволяю собі дуже рідко.

Часом доводиться купувати ще й ліки, то тоді я і зовсім харчуюсь одною гречкою. Одяг не купувала вже років п’ять, ношу те, що маю.

До сина доля виявилась милосердною. Він чудово влаштувався в столиці, має гарну роботу, одружився з місцевою дівчиною й живуть тепер у її квартирі. Нещодавно навіть придбали в кредит дорогу іномарку і вже за пів року повинні повністю віддати гроші. На відпочинок літають у теплі краї.

Тричі на тиждень син телефонує до мене, цікавиться про здоров’я та про справи. Спершу, я намагалась не показувати свого скрутного становища і запевняла сина, що живу прекрасно і пенсії хватає на все. Іван вірив, бо, мабуть, йому так було вигідно. Важко не здогадатись, що вижити на мінімальну пенсію з такими цінами та комуналкою просто неможливо.

Проте одного дня я усвідомила — самій мені не впоратись. Остання пара штанів протерлась і тепер не має навіть в чому сходити в магазин. Зателефонувала сину, розповіла все та попросила про допомогу. Іван залюбки погодився. На другий день я отримала смс від банку, де повідомлялось про надходження у сумі 200 гривень. Спершу я вирішила, що це якась помилка і зв’язалась з оператором, але мене швидко запевнили, що ніякої помилки немає. Мій син дійсно відправив мені лише 200 гривень.

Я чудово розумію, що життя в Києві дороге та до того ж у них кредит, але ж 200 гривень для них це просто копійки. Я за ті гроші собі навіть штани не зможу купити.

Ввечері зателефонував Іван, поцікавився чи прийшли гроші та пообіцяв тепер щомісяця відправляти таку ж суму. Я чемно подякувала та закінчила дзвінок. Весь вечір я гірко проплакала.

Невже Іван сам не розуміє як складно вижити старенькій матері на мізерну пенсію? А може йому просто зручно вірити в те, що матір там щодня делікатеси виїдає та нічого не потребує?

На другий місяць вони планують приїхати у гості, ось тоді Іван й побачить, як «шикує» його матір.

А як на вашу думку, діти повинні забезпечувати своїх старих батьків? Щоб ви зробили на місці пенсіонерки?

 

Оцініть статтю
Джерело
На моє прохання про допомогу, син відправив мені 200 гривень на цілий місяць! Та він там лише на проїзд щодня більше витрачає!