На Міжнародний жіночий день свекруха при всіх вручила своїй доньці дорогий браслет, а мене навіть не прuвітала!

У нас з чоловіком так повелось, що ми ніколи не економимо на подарунках для близьких. Тому щороку на день народження свекрухи ми купуємо лише якісні та дорогі речі, бо так ще й співпало, що народилась вона восьмого березня, а отже вітаємо ми її відразу з двома святами. Проте минулого року я вирішила, що пропущу святкування її дня народження та відвідаю сестру, адже вона як раз народила синочка. В останній момент плани різко змінились, про що я незабаром сильно пошкодувала.

Минув майже рік, проте я все ніяк не можу забути про ту ситуацію. Трапилось це минулого року на восьме березня, на день народження свекрухи.

Я завчасно замовила свекрусі подарунок про який вона давно мріяла — дорогий багатофункціональний кухонний комбайн. Проте за тиждень до свята на мене чекала гарна новина — моя сестра народила синочка, мого першого племінника.

Я була дуже щаслива і звичайно ж пообіцяла сестрі зайти їх провідати. Так співпало, що запросила вона нас саме на Міжнародний жіночий день, щоб заодно і відсвяткувати. Я накупила подарунків та завчасно попередила свекруху, що цього року не зможу приєднатись до святкування її дня народження, а прийде лише чоловік. За день до назначеної дати мені зателефонувала сестра та попросила перенести нашу зустріч на інший день, бо племінник всю ніч плакав і вона тепер почувається дуже виснаженою. Звісно, я увійшла в становище молодої мами та пообіцяла зайти іншим разом. Я відразу зателефонувала до свекрухи, перепросила за таку різку зміну планів та повідомила, що таки зможу прийти на її свято. Ох, як же я згодом пожаліла, що не залишилась вдома.

Того року неочікувано вирішила приїхати й донька свекрухи з чоловіком. Вони живуть в іншому місті та навідуються сюди в край рідко. Я відразу помітила, що свекруха дуже зраділа приїзду улюбленої дитини. Але вже незабаром трапилось те, що вивело мене з себе!

На честь Міжнародного жіночого дня, свекруха вирішила зробити своїй доньці коштовний подарунок — золотий браслет. Мені жінка не подарувала нічого. У своє виправдання, свекруха сказала, що я надто пізно попередила про свій прихід і вона не встигла мені нічого придбати. Я звісно ж вдала, що все добре, бо не хотіла псувати нікому настрій.

До кінця свята я сиділа неначе в тумані, мене з’їдала образа на свекруху. Я не вважаю, що вона зобов’язана була робити дорогий подарунок і мені, проте вручити браслет доньці можна було і пізніше. Вони ж і так планували залишитись на ніч у її домі, то ж часу на це було б достатньо. Невже я неодмінно мала стати свідком вручення подарунку доньці?

Через три тижні у свекрухи знову день народження. Того року донька зі сім’єю вирішили теж приїхати, а я тепер гадаю, яке виправдання знайти, щоб не з’явитись на свято та нікого не образити? Не хочу знову опинитись на місці дурепи, яка декілька місяців вибирала подарунок свекрусі, а про неї потім навіть не згадали!

Оцініть статтю
Джерело
На Міжнародний жіночий день свекруха при всіх вручила своїй доньці дорогий браслет, а мене навіть не прuвітала!