-Можливо, моя дитина забирає у Вас хліб? Навіщо Ви зірвали мій робочий день?

Софія, талановита і розумна учениця, завжди радо допомагала своїм однокласникам з уроками. Вона засвоювала матеріал швидко і легко, тому вона з радістю допомагала іншим зрозуміти складні теми. Однак з часом вона за власні зусилля та знання почала вимагати винагороду.

Так почалося її маленьке підприємництво. Софія пропонувала допомогу з уроками своїм однокласникам, а за це вимагала відповідну плату грошима. Вона розуміла, що це її час і знання, і мала право отримувати компенсацію за свою працю.

Але одного дня вчителька дізналася про цю справу і вирішила втрутитися. Вона викликала матір Софії до школи, щоб обговорити ситуацію. Матір, дізнавшись з якої причини її викликали в школу, обурилася, адже їй зірвали робочий день, і тепер вона мусить його відпрацювати. Окрім того, матір не розуміла, чому вчителька робить такий шум з приводу допомоги, яку Софія надавала своїм однокласникам.

У кабінеті вчительки відбулася непроста розмова. Матір висловила своє обурення, пояснивши, що Софія не просто вимагала гроші, але надає цінну допомогу своїм товаришам з навчання. Вона вважає, що це демонструє вміння Софії організувати свій час, розвивати навички і підприємництва.

-Можливо, моя дитина забирає у Вас хліб? Ви претендуєте на допомогу цим учням?- врешті зірвалася мама.

Вчителька була трохи здивована таким підходом. Вона почала розуміти, що це не просто вимагання грошей, але насправді конкретна допомога. І дитина справді добре зорієнтувалася, має підхід до інших дітей і вміння розжувати тему, яку вона не змогла.

Мама попросила вчительку не турбувати її більше по дурницях. Ось під її кабінетом зібралося вже багато пацієнтів, яких вона не змогла прийняти вчасно. А те, що вчителька не змогла донести належно матеріал до учнів, то це її проблеми. Хай дякує моїй Софії, яка ділиться з однокласниками власними знаннями. По-іншому клас би відставав з математики. Бо майже кожного дня донька після уроку надає іншим консультації з цього предмету.

Після цього випадку вчителька більше не скаржилася на Софію. Я дочці лиш сказала, щоб вона не гналася за оплатою, а справді допомагала, якщо може своїм однокласникам.

 Як би Ви зреагували на таку ситуацію?   

Оцініть статтю
Джерело
-Можливо, моя дитина забирає у Вас хліб? Навіщо Ви зірвали мій робочий день?