Мою подругу мама хотіла пр0дAтu за пляшkу. Жінка довго шукала покупця і нарешті знайшла

Довго знаю свою подругу, але тільки вчора вона розповіла про свої дитячі роки. Вона жила без батька. Він пomep, як тільки подрузі виповнилось вісім років. Мама важко переживала втрату коханої людини. Жінка покинула роботу та припала до пляшки. Вона спускала всі збереження. Про доньку забула. Дівчинкою ніхто не займався. Подруга сама готувала, прибирала, вчилась. Мама не говорила слів подяки, тільки ображала.

Дівчинка не бачила від мами нічого хорошого. Три рок вони виживали. Подруга могла гол0 дувати по два-три дні. В домі мама тримала тільки nляшку. Подруга пр0сила їжу в сусідів або перехожих. Мало хто реагував добре. Сусіди знали хто її мама і не мали бажання зв’язуватися з тією жінкою.

Мама подруги постійно сварилася з усіма. Вона любила посеред ночі гучно включити музику. Міліція нічого не могла зробити. Жінка не реагувала на попередження. Вона робила гірші речі, але подруга не хотіла вдаватися в подробиці. Я її зрозуміла.

Життя ставало ще нестерпніше. Якось мама подруги вирішила здux aтucя рідної дитини, в обмін на пляшку. Вона довго шукала того, хто погодиться на її пропозицію. На щастя, ніхто не погоджувався. Подругу забрала сусідка. Купила її мамі стільки оковитої, скільки та захотіла. Подругу удочерила та стала виховувати, як рідну.

Дії цієї жінки врятували життя моєї подруги. Вона нарешті почала вчитися. Завдяки своїй новій мамі, отримала освіту, знайшла друзів та отримала шанс жити нормальним життям.

FreeStockImages

— Ти не повинна називати мене «мама». Можеш звертатися на ім’я. — Казала «нова мама» моїй подрузі. — Давай зробимо усе, щоб налагодити наші стосунки і стати справжньою сім’єю.

Подруга любила свою не рідну маму. Вона ніколи не зверталася до неї на ім’я. Завжди казала «мамуля». Рідну неньку дівчина не засуджувала, але гарних спогадів про неї не мала.

— Я рада, що трапилось саме так. — Сказала подруга. — Моя мама не могла виконувати своїх обов’язків. Не знаю, де б я була, якби залишилась з нею.

Рідна мама подруги прожила ще довго, але погані звички взяли своє. Жінка важко захворіла і померла три роки тому. Вона ні разу не згадала про доньку. Існувала в своєму світі, зі своїми проблемами. Сусідка, яка замінила подрузі всіх, досі піклується про свою дочку. Всі свята проводять разом, так би мовити, в сімейному колі.

Подруга зізналася:

— Я на неї схожа, як дві краплі води! В нас багато спільних ознак характеру. Може вона моя рідна мати, а чогось не знаю про своє дитинство?

Оцініть статтю
Джерело
Мою подругу мама хотіла пр0дAтu за пляшkу. Жінка довго шукала покупця і нарешті знайшла