Моя тренерка і не здогадується про мої почуття до неї

Коли я почав займатися танцями, мало хто міг уявити, які приголомшливі зміни це принесе у моє життя. Та зміна не полягала лише в моїй новій пасії, але й у тому, що я вперше побачив її – свою тренерку з танців. Її пристрасність до танців і майстерність виконання кожного руху мене захопили з першого уроку. Вона була витонченою, тонкою, але одночасно сильною і впевненою жінкою. Кожного разу, коли приходив на тренування, я з нетерпінням чекав, щоб знову побачити її очі, почути її голос і відчути її.

Танці стали не лише моєю улюбленою справою, але і приводом регулярно бачити її. Ми проводили багато часу разом на тренуваннях, ділилися враженнями від танцювальних заходів і постійно розвивалися як танцюристи. Той час, що ми проводили разом, був для мене дорогоцінним, і я почав задумуватися, що почуваю до неї щось більше, ніж просто захоплення танцями. Вона й не здогадувалася про моє захоплення.

Але одного дня все змінилося. За чутками, які я почув, я дізнався, що вона заміжня. Ці слова прозвучали для мене дуже вразливо. Вже не можна було продовжувати свої романтичні мрії про неї. Зрозуміло, що вона щаслива у своєму шлюбі, а я – лише учень, який мріє про недосяжне кохання.

Мої емоції стали суперечливими. З одного боку, я намагався забути про неї, розуміючи, що мої почуття несправедливі до неї і її сім’ї. З іншого боку, танці були моїм порятунком від реального світу, де вона є заміжньою, і на тренуваннях я міг її бачити, бути поруч з нею, хоч і лише в контексті танцю. Це створювало той баланс, який я так сильно цінував.

Минув деякий час, але мої почуття до неї не зникли. Вони стали складнішими, глибшими і водночас болісними. Як втішити своє серце, яке давно закохалося в ту, хто зараз недосяжний? Я розумів, що мені потрібно дати собі шанс піти вперед, відкритися для нових знайомств і пошуків. Чи зможу я забути її? Це питання, на яке я ще не знаю відповіді.

Танці залишаються моєю пристрастю. Я намагаюсь зосередитися на своєму розвитку як танцюрист. Поступово  починаю сприймати її не лише як тренерку, а й як дорогу подругу, яка є невід’ємною частиною мого танцювального світу. Але забути її – це виклик, який ще попереду, і я знаю, що це потребує часу, самопізнання і міцного внутрішнього розвитку. Танці стали моїм провідником у світ, де нічого не стає неможливим, і якщо прийде час, можливо, я відкрию нові двері до кохання, які я досі ще не наважився шукати.

Оцініть статтю
Джерело
Моя тренерка і не здогадується про мої почуття до неї