Грошей свекруха сказала мені взяти більше, ніж я брала на минуле обстеження, але ця сума набагато більша ніж може коштувати в принципі УЗД. Тому я насторожилась.

Я знаю, що свекруха мене не любить, ще з того моменту, як Влад вперше познайомив нас з нею. І своєї нелюбові вона ніколи не приховувала. Проте я старалась не зосереджуватись на цьому та пропускати все попри вуха. Тим більше ми живемо з чоловіком окремо, а Лідія Петрівна приходила вкрай рідкою.

Але найгірше почалось, коли я завагітніла. Тоді я дуже зраділа тому, що при надії. Проте і дуже злякалась. Зраділа, тому що ми з чоловіком вже дуже давно хотіли дитину, а злякалась, тому що це не перша вагітність. Перша вагітність не закінчилась нічим хорошим… Я не змогла виносити малюка…

Одразу як тільки я дізналась про вагітність записалась на УЗД, щоб переконатись, що тест правдивий і я точно вагітна. Лікар на УЗД сказав, що вагітність точно є, але яка вона буде ще невідомо, бо строк ще занадто маленький. Тому я прийду ще пізніше, щоб краще дізнатись.

Ввечері я розповіла цю радісну новину Владу. Він мало не плакав від радості, хоча мені здається, щоб все таки побачила одну скупу чоловічу сльозу. Але також майбутній молодий татко сказав, що в свекрухи є знайомий лікар, який робить УЗД. Він якийсь професор, який мало не найкращий лікар в області.

Чесно кажучи, я не хотіла йти до нього і взагалі зв’язуватись з Лідією Петрівною. Але Влад переконав мене, що все буде добре і до того лікаря справді вартує піти, адже спеціаліст він дуже хороший.

Свекруха ж швидко про все договорилась і у визначений день ми поїхали до «прекрасного спеціаліста». Грошей свекруха сказала мені взяти більше, ніж я брала на минуле обстеження, але ця сума набагато більша ніж може коштувати в принципі УЗД. Тому я насторожилась. Гроші я дала Лідії Петрівні прямо перед кабінетом, щоб вона сама розраховувалась зі своїм знайомим.

Лікар ж вів себе дуже дивно під час огляду. Він довго оглядав мій живіт. А потім просто сказав, що ця вагітність не закінчиться добре. Ніби-то я не виношу дитину і вона помре раніше часу. Або ж народиться та одразу помре. Тоді свекруха попросила оглянути мої нирки. Для чого? Чого саме їх? В мене ніколи нічого з ними не відбувалось, ніколи на них не жалілась. Все це мене стало насторожувати ще більше.

Але все таки я погодилась перевірити і їх. Лікар сказав, що з нирками в мене величезні проблеми і мені доведеться робити операцію, але доведеться переривати вагітність. Мовляв саме ці проблеми заважають мені виносити здорову дитину. І взагалі її виносити. Від цих слів в мене мурашки пішли по тілу.

Я вийшла вся в сльозах і одразу зателефонувала чоловіку. Чоловік заспокоїв мене та ми вирішили записатись в іншу клініку, щоб знати напевне. Пройшло декілька днів і ми поїхали на ще один огляд. І там мені перевірили і живіт і нирки. І знаєте що? Виявляється нирки в мене в прекрасному стані, а вагітність проходить добре і ніяких перешкод народженню не спостерігаються.

І от тоді ми зрозуміли все. Лідія Петрівна хотіла перервати мою вагітність обманюючи мене. Вона намагалась свого майбутнього онука чи онучку. Влад одразу в пориві гніву зателефонував матері і висказав все що думав. Свекруха розплакалась та розповіла все. І намагалась попросити вибачення. За таке не пробачають.

Нажаль ця вагітність теж не закінчилась щасливо. Виявилось що наші резус-фактори несумісні. Тоді свекруха почала сидіти на вухах у Влада та переконувати, що минула його дружина набагато краща за мене і йому варто повернутись до неї. Але іронія в тому, що минулу дружину Влада Лідія Петрівна теж сильно не любила, так само як і мене зараз. А тепер вони бач, стали кращими подругами.

Свекруха намагалася заставити Влада піти від мене. І думала, що він поведеться, але Влад взяв і перестав з нею спілкуватись, як і я.

Оцініть статтю
Джерело
Грошей свекруха сказала мені взяти більше, ніж я брала на минуле обстеження, але ця сума набагато більша ніж може коштувати в принципі УЗД. Тому я насторожилась.