Моя сестра в селі святкувала ювілей – 50 років. Сказала, що не планує святкувати, тому нас не запрошує. Але ми вирішили приїхати, бо це гарна нагода покращити відносини з двоюрідною сестрою. Я і чоловік придбали золотий браслет в якості подарунку і поїхали в гості. Сестра приймала нас дуже неохоче, стіл був накритий скупо. Так я зробила висновки, що вона не хоче зі мною підтримувати стосунки.

Моя тітка, яка є сестрою мами, живе в селі, вона має трьох доньок і одного сина. Найстарша з дівчат проживає в сусідньому місті, але ми не підтримували контакт. До тітки в гості я приїжджаю рідко, як правило на свята. Влітку в селі ми зустріли цю старшу доньку, поговорили і дізнались що за кілька днів їй виповнюється 50 років.
Моя сестра з села святкувала ювілей – 50 років. Сказала, що не хоче святкувати, тому нас не запрошує. Але ми захотіли приїхати, бо це гарна нагода покращити відносини з двоюрідною сестрою. Я і чоловік придбали золотий браслет в якості подарунку і поїхали в гості. Сестра зустріла нас дуже неохоче, стіл був накритий скупо. Так я зробила висновки, що вона не хоче зі мною підтримувати стосунки. Я її запрошувала до себе, але вона, звичайно, не приїхала і навіть не подзвонила. Після такого відносини навряд чи стануть теплими і дружніми.

Через якийсь час я знову поїхала в село святкувати 80 років тітки. Придбали подарунок і для неї і для чоловіка. Я дізналась, що повернулась проживати в село зі своєю ріднею її друга дочка. Ми не бачились з дитинства і я купила дорогих продуктів на стіл – червону рибу, ікру, свіжі фрукти і дорогі сири. Те, що ми самі собі не дозволяємо дуже часто, а що вже казати про людей з села. Вважала, що вони реально зрадіють такому і ми смачно разом поїмо.

Бо я ж подумала, що ввечері зайде сестра з чоловіком. Ми організуємо вечерю, відсвяткуємо ювілей і поспілкуємось. Ми прибули в обід, тітка зробила чай ну і ми сиділи спілкувались. Було так добре, душевно, я очікувала, що так буде і з сестрою.
Я думала, що на вечерю прийде сестра з чоловіком, ми посидимо разом і відсвяткуємо ювілей. Тітка накрила скромний стіл, зробила смачного чаю, ми тихо сиділи і обідали. Ми пили його і я зловила себе на думці, що вже чекаю приходу сестри.
І раптом різко відчинились двері і я побачила, що хтось швидко зайшов на ходу на ходу привітавшись. Я зрозуміла, що це сестра, мене здивувала її поведінка, тому я вийшла з-за столу, підійшла до неї, обняла. Жартівливо спитала чого вона поводиться як чужа. Вона щось незрозуміле сказала і все це було при її батьках.

Мене це образило, спілкуватись з нею вже не хотілось, тож я знову сіла за стіл. Пробував налагодити контакт чоловік, вона щось казала крізь зуби. Моя мама поцікавилась де її чоловік, ми ж теж чекали його в гості. Та сказала, що він вже встиг хильнути і зараз спить, бо допомагав комусь. Потім вона зникла і я вирішила, що напевно ввечері вона повернеться вже з чоловіком.
Але ввечері їх теж не було. Тітка за моїм проханням подзвонила спитати чи вони будуть. Але дізналась, що чоловік ще досі спить і тому їх не буде. Ну вже як є, ми спокійно з тіткою посиділи, може вже зранку будуть. Але виявилось зо зранку чоловік теж був зайнятим, а сестра більше не заходила і не дзвонила.

В мене скоро теж буде ювілей, не молода вже. Так би хотілось на старості гарно спілкуватись з ріднею бо вони мені зараз найближчі. Думала вони теж будуть хотіти цього, але не побачила ніякої ініціативи. То можливо мені теж не варто «лізти зі шкіри»? Після цього в село найближчим часом їхати не хочеться, а може і взагалі не буду. Звичайно, думаю про тітку, вона ж не винна в цьому всьому і я її люблю. Час йде, вона не молодшає і краще з нею бачитись частіше…але після цього

Оцініть статтю
Джерело
Моя сестра в селі святкувала ювілей – 50 років. Сказала, що не планує святкувати, тому нас не запрошує. Але ми вирішили приїхати, бо це гарна нагода покращити відносини з двоюрідною сестрою. Я і чоловік придбали золотий браслет в якості подарунку і поїхали в гості. Сестра приймала нас дуже неохоче, стіл був накритий скупо. Так я зробила висновки, що вона не хоче зі мною підтримувати стосунки.