Моїй сестри не стало, а її дитина залишилась з нeaдекBатним батьком

Моя сестра Ангелина одружилась з гарним чоловіком. Ми гречно прийняли Андрія у сім’ю. Завжди були раді бачити на родинних посиденьках. Через рік подружнього життя у них з’явився син Микола. Допомагали як могли.

Жили вони добре, але Ангеліни не стало рік назад. Ми так само старались допомагати. Навіть більше чим могли собі дозволити, але бачилися рідше. Андрій важко переживав втрату дружини, тому не дуже хотів спілкуватися. Напевно, він належить до тих людей, які переживають горе у собі.

pixabay

Все ж таки, на день народження Миколки, ми зібралися та приїхали в гості. Свято перетворилося на кошмар. Андрій жахливо ставився до мого племіника. Він погрожував вигнати його з дому, змушував прибігати на кожен крик, лазив у телефоні, кричав за кожен неправильний крок. Ми з чоловіком були шоковані. Як так можна відноситися до власної дитини? Це єдина згадка про дружину. Це так він її любив? Чи може горе настільки затьмарило його свідомість, що дитина викликала болючі відчуття? Миколка єдина згадка про щасливі дні.

Мій чоловік почав пояснювати Андрію, що його методи виховання варварські та тільки травмують психіку дитини. Ми намагались поговорити з Андрієм. Хотіли пояснити, що так з маленькою людиною не можна. Він все чудово зрозуміє, якщо з ним нормально розмовляти. Хіба ж криками та погрозами чогось доб’єшся? Хіба він буде за це любити батька?

Андрій не захотів нас слухати. Вигнав з дому, ще й кричав п0гр0зи в спину. Ми вирішили діяти. Не спускати ж таке неподобство з рук. Після цього випадку, я зв’язалася з матірью Андрія. Розповіла їй всю ситуацію. Вона була шокована. Тамара Дмитрієвна не очікувала такого від свого єдиного сина. Вона всі сили вклала в його виховання, сподівалася, що з нього виросте хороша людина. А як він тепер ставиться до власної дитини?

Ми довго обговорювали, як правильно вчинити й урешті решт придумали. Домовилися забирати малого почергово, щоб він якомога менше часу проводив з батьком. Спочатку наш план працював добре. Миколці потроху ставало краще. Два дні в тиждень він був з нами, а ще три з бабусею. Місяць пройшов добре, а потім Андрій перестав пускати Миколку до нас. Ми не розуміли, чому?

Згодом виявилось, що у Андрія з’явилась жінка і він хотів показати їй, який він гарний сім’янин. При своїй новій пасії, чоловік ставився до дитини добре, а варто було їй піти, як знов починалося те саме. Це все нам розповідала Тамара Дмитрієвна.

Ми знов й знов намагалися розмовляти з Андрієм, Тамара Дмитрієвна грозилась залишити його без спадщини, якщо він далі продовжить так ставитися до її онука. Це подіяло. Не знаю чи надовго.

Напевно, не любив Андрій сина  якщо на нього подіяли тільки погрози. А може гроші та материну квартиру більше шанує, чим Миколку?

Зараз ми намагаємося контролювати ситуацію. Чудово бачимо, що Андрію дитина не потрібна. Він активно будує сім’ю з новою жінкою. Миколці приділяє все менше і менше часу.

Я не розумію, навіщо він так знущається над моїм племіником? Що йому зробила восьмирічна дитина? Якщо йому Миколка не потрібний, ми його з радістю заберемо та всиновимо. Сподіваюся, найближчим часом так і буде. Мені страшно залишати дитину з таким батьком.

Оцініть статтю
Джерело
Моїй сестри не стало, а її дитина залишилась з нeaдекBатним батьком