Моя сестра — невдаха! Вона народила аж п’ятеро дітей від різних чоловіків

Я вважаю свою сестру невдахою. Здається, що кожен її крок приводив до якихось неприємностей. Таким було і її особисте життя — суцільні невдачі. Хоч вона так не вважає

Вона зустрілася з одним чоловіком, полюбила його і народила двох чудових дітей. Але, коли мало б бути все  гаразд, виявилося, що її заміжжя стало початком проблем. Її стосунки з чоловіком розпалися, і вона стала самотньою матір’ю з двома дітьми.

— Може, це й на краще, — заспокоювала я сестру, — Василь випивав, заробляв мало. Отож, тепер тягни лямку сама.

Проте моя сестра велика оптимістка. Вона не журилася з цього приводу. Не минуло й місяця, як зустріла іншого чоловіка. Знову полюбила, і знову народила — цього разу вже трьох дітей.

Для мене це вже був садочок. Либонь, чоловік не витримав дитячого галасу і кудись щез. Олена залишилася аж з п’ятьма. Коли заходила до неї, то часом від галасу в мене починала боліти голова. А вона сприймала цей шум спокійно.

— Важливо, що діти не сваряться, не б’ються, а все решту дурниці, — спокійно відповідала Олена.

— Ти лиш не здумай виходити заміж втретє, — наказувала сестру.

Вона лиш усміхалася. У мене складалося таке враження, що вона готова знову до такого кроку.

-Тобі аж п’ять ротів треба нагодувати щодня! Вже зав’яжи цю справу!

-Як Бог дасть, — відповідала, наче тут не про неї йшлося.

-Бог дасть стільки, скільки ти захочеш народити, — застерегла її.

Треба віддати належне, що діти справді жили дружно. Допомагали за можливістю матері. І не вимагали зайвого.

Олена була працьовитою і самотужки забезпечувала сімейство всім необхідним.

Мені було сумно, коли я дивилася на її сімейство. Це ж скільки всього треба, щоб дитину відправити в школу. Але Олена не драматизувала ситуації. Казала, що в неї все буде добре.

І справді, Бог давав сестрі і її дітям здоров’я. І ніхто голим з дітей не ходив. І хліба на вулиці вони не просили. Мали все необхідне.

Сестра навіть одного разу сказала, що вона щаслива у своєму сімействі. А я про себе подумала, яке тут може бути щастя, коли крім роботи, більше нічого не бачиш. Але не стала їй цього казати.

Її дні сповнені метушнею, постійним пошуком шляхів виживання. І все ж вона знаходить силу та енергію, щоб бути матір’ю, що забезпечувати своїх дітей усім необхідним теплом, коханням і захистом. Вона сильна, витривала і не боїться труднощів.

Хоча, з мого погляду, вона — невдаха! Бо жоден чоловік біля неї не втримався. Один був пияком, а другий — гультяєм. І чому їй так не повезло з чоловіками?

 

Оцініть статтю
Джерело
Моя сестра — невдаха! Вона народила аж п’ятеро дітей від різних чоловіків