Моя сестра kuнyлa батьків на призволяще, коли батько важко 3axв0piв

Наші родинні відносини зіпсувалися з тих пір, як моя сестра вийшла заміж. Батьки допомагали тільки сестрі і її чоловіку. Про свого сина вони забули.

В мене двоє дітей, а сестра бездітна. Деякий час, я делікатно натякав батькам на фінансову підтримку. Вони ігнорували мене. Тоді я сказав в лоб:

– Мам, в нас з Іриною двоє дітей. Нам треба купити речі в школу, а грошей не вистачає.

– Так влаштуйся ще на одну роботу. – Відповіла вона. – Ти ж чоловік! Мусиш самостійно заробляти! А твоя сестра жінка. Їй допомога необхідніша!

Йшли роки. Ставлення до моєї сім’ї не змінилось. Сестра встигла народити і батьки почали ще більше їм допомагати. Сестра не заперечувала. Ні разу не запитала чи в нас все добре.

pixabay

А потім батько 3axв0piв. Чах на очах. Мама зателефонувала мені і попросив допомоги з лікуванням. Звісно ми з дружиною нашкребли грошей. Сума вийшла невелика, але допомогли чим змогли.

Лікування тривало впродовж року. Доходи батьків знизились десь на шістдесят відсотків, адже основну частину грошей приносив батько. Ми з дружиною пропадали на двох роботах, щоб допомогти батькам. Мама спочатку працювала, але їй довелось покинути роботу. Комусь треба було сидіти з батьком.

Ми взяли на себе витрати за лікування, продукти та квартиру. Я думав, сестра теж допомагає батькам. Оскільки давно не спілкуюсь з нею, то не питав в батьків, як вона живе.

Старання дали плоди. Батько нарешті одужав. Йому треба було ще пити деякі таблетки, але в цілому, він вилікувався. Нарешті, я вирішив запитати, як живе моя сестра. А вона жила чудово. Чоловіка підвищили. Вони купили будинок, машину та з’їздили два рази у відпустку. Тобто, ми рік прожили на двох роботах, коли сестра мала змогу допомогти, але не допомогла. Вона припинила телефонувати, як тільки дізналася про хворобу батька.

pixabay

На наших плечах досі лежали витрати за квартиру та продукти для батьків. За свій дах над головою теж треба платити і двох дітей вдягати. Моя дружина не витримала. Сама зателефонувала сестрі.

– А що ми можемо зробити? – Відповіла сестра. – Ми молода сім’я. Ще самі на ноги не стали. Батьки вже дорослі люди, нехай самі розбираються зі своїми проблемами.

Дружина не знайшла, що відповісти. Мовчки поклала слухавку. Стало ясно, від сестри не варто чекати допомоги.

На цьому історія не завершилась. Мені зателефонувала мама.

– Навіщо твоя Ірка дзвонила?! Не треба їх чіпати! Їм теж тяжко! Скажи своїх, нехай більше не лізе в чужу сім’ю!

Тепер я не знав, що казати. Тобто ми їм рік всим допомагали, а вони досі об нас ноги витирають. Сестрі з багатим чоловіком тяжко, а нам з двома дітьми і батьками на плечах не важко?

pixabay

Мої ж батьки не спішили шукати роботу. Батько не міг щось знайти з таким самим заробітком, який в нього був. Робити за п’ять тисяч гривень відмовлявся. Казав, це не його рівень. Мама повністю його підтримувала. Вони продовжували сидіти вдома. Ми досі працювали на двох роботах і за всіх все платили.

Я говорив з батьками. Ми не роботи і працювати кожен день на двох роботах більше не могли. Здоров’я потроху псувалося. Наші особисті стосунки з дружиною також. Часто сварилися, зривалися один на одному, а діти це бачили. В якийсь момент вирішили – досить. Дружина взяла мене за руку, обійняла і попрохала припинити цей кошмар. Порадились і вирішили залишити дружину на одній роботі, я ж залишуся на двох, але на другій переведуся на пів ставки. Нам грошей вистачить, а от батьки нехай викручуються як можуть. Їх не дуже цікавили наші справи весь цей час.

Батькам це не сподобалось. Вони погрожували залишити мене без спадщини, телефонували дружині, казали огидні речі. Мовляв, це вона так захотіла, бо грошей на них жалкувала. Згодом про нас згадала сестра. Спочатку вела себе привітно. Ми не реагували. Тоді вона також вдалась до погроз. Але нам все одно. Наші стосунки та наша сім’я важливіші. Ми були гарними дітьми, допомагали, як могли. На жаль, наших вчинків ніхто не оцінив.

Оцініть статтю
Джерело
Моя сестра kuнyлa батьків на призволяще, коли батько важко 3axв0piв