Моя подруга втеkла з під вінця, бо не xотіла виходити заміж за не кохану людину. Пройшло багато років, а я досі не знаю, де вона

Десять років тому 3нukлa моя подруга. Вона не пішла зібравши речі і залишивши записку. На жаль, життя – не кіно. Дівчина втекла прямо з під вінця. Діло було так.

Йшов 2010 рік. Моїй подрузі виповнилось вісімнадцять років. Вона змалечку знала за кого вийде заміж. Чоловіка їй обрала сім’я. Вони надзвичайно релігійні люди. Моя подруга віруюча, але не настільки. Хотіла вийти заміж за людину, яку покохає. Батьки не чули її прохань. Вони вирішили все за неї.

Підходив день весілля. Всі задіяні в підготовці до свята. Я теж допомагала. Мала бути подружкою нареченої. Мені довірили збирати наречену. Я була поряд, коли подруга приміряла сукню, шукала фату, обирала зачіску, але все це дівчина робила без ентузіазму.

Мене охоплював розпач, як тільки дивилась на неї. Складалось враження, ніби її збирають на п0x0p0н. Вона не цікавилась скільки буде гостей, який забронювали зал, її взагалі не хвилювало, що буде з нею. Так мені здавалось. Зараз я розумію, вона в цей час планувала свою втечу.

pixabay

Настав той самий день. Гості при параді, батьки щасливі, наречений світиться від щастя. Все йшло ніби добре. І в РАЦС сходили і в церкві були. Приїхали на бенкет. Продовжували свято. Люди почували себе чудово. Всі відчували радість, окрім мене та нареченої. Я ніби відчувала її біль на відстані. Ніхто не відчував біди, а вона прийшла.

Викрадення нареченої почалося добре, а закінчилось… Ніяк. Нареченої ніде не було. Дівчина зникла. Ось так взяла і зникла. Ні записки, ні есемески, взагалі нічого. Дівчина не взяла багато речей, грошей чи коштовностей. Як потім виявили батьки, подруга забрала спідницю, светра та старі зачухані туфлі.

Гроші дійсно не зникли, як і коштовності. Я підозрюю, подруга давно планувала втечу. Напевно, вона збирала кошти потайки.

Її батьки постарались забути про існування доньки. Вони вважають, дівчина їх осоромила. Пройшло одинадцять років, а вони досі не робили спроб знайти свою дитину. Зараз подружжя всім каже, ніби їхня донька вмерла.

А я пам’ятаю про неї. Сподіваюсь, подруга жива, в неї гарне життя і вона щаслива. Я хочу впевнитись, що це дійсно так.

Оцініть статтю
Джерело
Моя подруга втеkла з під вінця, бо не xотіла виходити заміж за не кохану людину. Пройшло багато років, а я досі не знаю, де вона