Моя подруга відm0влялAся бачитися з онуками, а через багато років захотіла відновити стосунки

Моя подруга трохи дивна жінка. Склалась така ситуація в її родинні. Діти просили посидіти з онуками, а вона постійно відмовлялася. Їм відверто брехала, а мені казала правду.

Вона не настільки зайнята людина, щоб не мати змоги поняньчитись з дітьми. На пенсію вийшла давненько. З тих пір записалась в кружок танців, ходить по музеям, відвідує виставки і паралельно підробляє в квітковому магазині прибиральницею. Часу в неї вдосталь, не дивлячись на безліч хобі. Вона спокійно може пролежати увесь день на дивані.

Своїм дітям говорила геть інше. Для них, в неї ніколи не було вільного часу. Мені ж казала, не хоче слухати дитячі крики, міняти підгузки і сидіти, як квочка, над онуками.

Брехала вона сім років. Внуки підросли і вже самі вернули носа від горе бабусі. Та ж не розуміла у чому справа. Мама її невістки, завжди з радістю забирала до себе дітей, поки моя подруга вешталась по виставкам. Зараз вона хоче налагодити стосунки з онуками. Купує безліч подарунків. Задарює малих солодощами, а вони все одно не горять бажанням з нею спілкуватися.

pixabay

Колись давно, я казала їй:

– Ніно, діти все чудово розуміють та пам’ятають. Прийде час і ти пожалієш про своє рішення.

Подруга відмахувалась від мене, а зараз бігає за порадами. В мене з онуком чудові стосунки. Я для нього не тільки бабуся, а ще й друг. Подруга хоче такого ж результату за короткий час. А так не буває. Дітям з малечку необхідно давати тепло та любов. Подарунками не виправиш роки байдужості.

Подруга не здається. Купила дітям дорогі телефони. Вона складала пенсію на подорож до Франції, але вирішила змінити плани. Діти подякували бабусі. У гості почали ходити, але тепер подруга жаліється на іншу проблему.

Діти відносяться до бабуся, як до мішка з грошима. Кожен раз, як вони приходять, та дає їм по двісті гривень. Ось вони і вирішили спілкуватися з бабусею, через фінансову вигоду.

Подруга бідкається, але здаватися не хоче. Твердо вирішила спокутати втрачені роки. Дивлюся на її потуги зі сторони. Шкода її, онуків, батьків. Всіх жаль. Складна ситуація, яку виправить тільки час та регулярні старання.

Оцініть статтю
Джерело
Моя подруга відm0влялAся бачитися з онуками, а через багато років захотіла відновити стосунки