Моя мати відбила в мене чоловіка! Вона не тільки замінила мене в домогосподарстві, але й забажала замінити в ліжку

Моя історія починається з мого переїзду до нового місця після одруження з моїм чоловіком, Олександром. Ми знайшли прекрасний будинок, де ми планували почати своє спільне життя. Але все змінилося, коли моя мама, Ганна, вирішила переїхати до нас через те, що їй довелось продати будинок і частину віддати 2-му чоловікові, з яким вона розвелась.

Моя мати була сильною, самостійною жінкою, яка завжди прагнула забезпечити нам краще життя. Але коли вона приїхала до нашого будинку, я помітила, що щось не так. Замість того, щоб мати вільний час на відпочинок та насолодуватися життя, мама Ганна стала працювати в домі як прислуга для мого чоловіка, який почав думати, що раз вона живе безкоштовно, то повинна щось робити, аби заслужити проживання і дах над головою.

На початку це мене засмучувало. Я бачила, як вона робить всі домашні обов’язки, від прибирання до приготування їжі, і все це вона робила без жодної скарги. Я спробувала поговорити з чоловіком про те, що це несправедливо, але він сказав, що вона сама пропонує це робити і що вона щаслива допомагати.

Разом з тим, я почала помічати, що Саша почав ставити особливі вимоги до моєї матері. Він замовляв тільки ті страви, які він полюбляв, іноді навіть складаючи довгий список своїх уподобань. Це стало для мене досить неприємним.

Моя мама Ганна завжди готувала з любов’ю і зі старанням задовольняла наші кулінарні бажання. Але це нове вимогливе замовлення від Олександра змінило її ставлення до готування. Вона втрачала радість, яку колись відчувала, створюючи смачні страви для всієї родини.

Також, окрім готування, я помітила, що моя мама виконує багато інших обов’язків. Вона прасує його речі, завжди готує йому сніданок та допомагає вибрати одяг на робочий день. Ці маленькі деталі стали частиною її щоденного ритуалу.

Це викликало у мене сумніви та занепокоєння. Я задавала собі питання: чому моя мама змиряється з такою роллю? Чи це справді вона хоче таке життя? Але коли я спробувала розмовитися з нею про це, вона завжди заспокоювала мене і казала, що вона рада допомагати Олександрові, адже він наш сімейний чоловік.

Ця ситуація занепокоїла мене, і я вирішила відкрито поговорити з Олександром. Ми провели серйозну бесіду, де я висловила свої стурбованості щодо стосунків між ним і моєю мамою Ганною. 

Минув місяць і тут відбулася неймовірна подія, яка змінила все. Одного вечора, коли я повернулася додому, зустріла неймовірний сценарій — моя мама і Саша сиділи за столом і обговорювали щось серйозне. Їхні обличчя виражали радість і збудження.

Мама посміхнулася мені і заявила, що Олександр признався в своїх почуттях до неї. Він визнав, що всі її дії і жертовності вразили його серце, і він не може уявити своє життя без неї. І в цей момент, цей паскуда зізнався, що хоче одружитися на моїй мамі.

Відтоді я покинула будинок цих двох зрадників і переїхала до подруги. Виявляється, що моя мати поступово замінювала мене в домогосподарстві і поки я працювала, вона зваблювала мого чоловіка. 

Оцініть статтю
Джерело
Моя мати відбила в мене чоловіка! Вона не тільки замінила мене в домогосподарстві, але й забажала замінити в ліжку