Моя майбутня свекруха вимагала до весілля пройти повний медичний огляд, забувши, що син діабетик

Коли до мене прийшли свати, я сподівалася на радісну та веселу атмосферу. Але все змінилося, коли моя майбутня свекруха заявила про свою особливу вимогу. Вона стверджувала, що весілля не відбудеться, доки я не пред’явлю медичну довідку, що я абсолютно здорова. Це було дуже несподівано для мене, особливо знаючи, що її син мав цукровий діабет.

Замість того, щоб роздратовуватися і конфліктувати з нею, я вирішила зберегти спокій та зібратися з думками. Я розуміла, що така вимога була несправедлива та нахабна, особливо з урахуванням того, що здоров’я її власного сина було на контролі, оскільки він хворів на цукровий діабет.

Розуміючи, що маю право на приватність і гідність, я вирішила не давати їй силу впливати на моє рішення. Я відповіла свекрусі з усмішкою, що я добре розумію значення здоров’я та важливість його перевірки, але вважаю, що кожна людина має право на свою приватність. Я додала, що я готова розповісти про своє здоров’я особисто їй, якщо вона дійсно цікавиться.

Ці слова здивували свекруху, але вона не зупинилася. Вона продовжувала наполягати на своїй вимозі. Замість реагування на її нахабство, я вирішила показати терпіння та почекати на подальший розвиток подій.

Час від часу, коли ми зустрічалися, свекруха нагадувала мені про вимогу. Вона використовувала різні способи, але я залишалася міцною в своєму становищі. Я розуміла, що вона може не прийняти моє рішення, але я не збираюся поступатися своїми принципами та правами.

Врешті мені не подобалося те, що її син підтримав матір. Замість того, щоб стати на мій захист, він мовчав. Я зрозуміла, що в подружньому житті він також за мене не заступиться, тому все добре обміркувавши, я розірвала наш і стосунки. Сказала, що не встигаю до весілля обійти всіх лікарів. отож, урочистості скасовуються.

Моя тепер колишня майбутня свекруха догадалася в чому річ і зрозуміла, що перегнула палку з тою довідкою. Але було вже пізно. Я рішення не змінюю.

До речі, до року часу зустріла іншого хлопця, за якого і вийшла заміж, і ніхто в мене не вимагав медичної довідки.

Оцініть статтю
Джерело
Моя майбутня свекруха вимагала до весілля пройти повний медичний огляд, забувши, що син діабетик