Моя майбутня невістка заставляє мого сина взяти іпотеку

Знаєте, коли мій син мав одружуватись – я не сумнівалась ні хвилини, що Данило разом з невісткою підуть жити до неї. В Олі ж своя хороша квартира з прекрасним ремонтом. Меблі нові, до них Оля дуже бережливо ставиться, тому вони ще довго будуть в, можна сказати ідеальному стані.

Хоча квартира і не велика, але на перший час молодятам мало б стати. Але… Але я дуже сильно помилялась в своїй невістці. Нещодавно син прийшов додому та повідомив, що бере в іпотеку квартиру, бо виявляється Оля не збирається приводити в свою квартиру чоловіка. І в цій своїй позиції вона категорична.

Моєму сину вже двадцять вісім років. Олі ж двадцять чотири. Вони дуже красива пара: обоє високі, спортивні, миловидні лицем. Можна сказати, що вони навіть чимось схожі. Знаєте, коли ось люди починають жити сім’єю, або довго зустрічаються, то вони ніби дуже схожі стають. Але найголовніше – одразу видно, що Оля та Данило дуже закохані одна в одного.

Ця пара зустрічається вже трохи більше року, але разом вони не живуть. Бо вирішили, що будуть з’їжджатись вже після весілля. А весілля гулятимуть зовсім скоро – через місяць. Тому зараз Оля живе на своїй квартирі, яку їй подарував на двадцятиліття батько, а Данило в орендованій квартирі.

Взагалі батько Олі пішов з сім’ї, ще як дівчина була зовсім маленькою, щось біля чотирьох-п’яти рочків їй було. Аліменти він ніколи не платив, участі у вихованні теж ніякої не брав. А коли Олі виповнилось дев’ятнадцять чоловік згадав, що в нього виявляється є донька і почав їй часто телефонувати, дарувати дорогі, можна сказати королівські, подарунки. А в кінці-кінців на двадцятиліття подарував Олі квартиру. Сказав, що це все за ті аліменти, які він не платив все життя.

Оля пробачила батька та з вдячністю прийняла такі подарунки. Потім зробила ремонт на свій смак, облаштувала її так, як їй подобається, зробивши її таким чином дуже затишною.

Данило ж так само ріс без батька, який виплатив всі аліменти до єдиної копієчки, але не виявився таким ж щедрим, як батько Олі. Від чого мені трішки сумно. Тому що тепер сину доводиться брати іпотеку, яку навряд виплатить за десять років. А що якщо Данило втратить роботу? Чи з ним щось станеться? А як зі здоров’ям щось? Я би ще зрозуміла, якби вони обоє були без власного житла, але ж в Олі є квартира. Для чого все так ускладнювати?

-Мамо, я вважаю, що Оля права, бо ж чоловік має мати власне житло. – запевняв Данило мене. – Та й не по-чоловічому це якось – прийти до квартири коханої і жити там!

А пізніше виявилось, що Оля хоче здавати в оренду свою квартиру, але при цьому всі гроші витрачати лише на свої потреби, а іпотеку має виплачувати лише Данило. Та і забезпечувати сім’ю вона також не буде, бо це лише чоловіче завдання.

Як ви думаєте: брати іпотеку, тоді коли є власне житло в одного з молодят це дурість чи все таки норма? Вона ж ще до весілля почала ділити майно, а тепер страшно подумати, що буде після укладення шлюбу! Чи можливо ви вважаєте, що дівчина може сама вирішувати, що робити з власною квартирою?

Оцініть статтю
Джерело
Моя майбутня невістка заставляє мого сина взяти іпотеку