Моя колишня дружина, після р0злучEnnя, вирішила налашyвати дітей пр0тu мене. Не знаю, що робити і як бути!

Ми з дружиною багато нажили за двадцять років шлюбу. Вона знайшла молодого коханця і подала на р03лучeння. Мої емоції важко описати. Слів не вистачить. Я люблю цю жінку, а вона плюнула мені в душу.
Жінка відсудила в мене квартиру.

Наврядчи я куплю нове житло в найближчий час. Добре, що роботу маю. Негаразди на цьому не закінчилися. Донька та син вирішили жити з мамою. Вони завжди сварилися з нею. Ніколи не могли знайти спільної мови. Вирішував сімейні конфлікти я. Якщо в дітей траплялось якесь горе, вони йшли до мене за порадою. Завжди віддавав перевагу дітям і їх проблемам. Вони не оцінили моєї турботи.

Колишня отримала квартиру та купу грошей. Діти спокусилися достатком. Розумію, всі хочуть гарно жити, але я очікував підтримки. Вони пішли жити до своєї мами. Про мене навіть не згадують. Від спільних друзів знаю, колишня налаштовує дітей проти мене. Вона розповідає їм нісенітниці. Придумала легенду, ніби я давно зраджував. Багато років водив її за носа і тільки зараз вона набралася сміливості помститися мені. Колишня дружина намагається переконати дітей в правильності своїх дій. Хоче принизити мене ще більше. Шокує те, що діти вірять їй.

Чим я це заслужив? Невже для неї прожитті сумісні роки нічого не варті? Добре, я десь провинився перед нею, хоча сам не розумію, де? Навіщо вплтувати дітей в наші відносини? Вони не будуть щасливими, якщо думатимуть про обох батьків тільки погане. Мені не приємно і прикро від усієї історії.

Оцініть статтю
Джерело
Моя колишня дружина, після р0злучEnnя, вирішила налашyвати дітей пр0тu мене. Не знаю, що робити і як бути!