Моя дружина запустuла се6е! Не можу жити з такою нeчenyрою!

Ми одружені десять років. В нас є дитина сіми років. Ми не сваримося, живемо більш-менш в гармонії, але є одна проблема. Дружина стала лінива. Раніше вона доглядала свою шкіру. Купувала безліч косметики. Вона виглядала неперевершено. Завжди з чистою шкірою, нафарбована та усміхнена.

Зараз моя дружина нічого не робить зі своєю зовнішністю. Вона не фарбується, а тільки вмивається. На цьому все. Вона ж жінка! Чому дозволяє собі запускати зовнішність?

За волоссям дружина слідкує мінімально. Вона миє їх раз в тижень. Коли волосся брудне, дружина не спішить бігти під душ. Вона зав’язує на голові хвіст, чи щось подібне, і ходить так далі. Мені огидно на це дивитися. Намагався натякати жінці на її проблеми, але вона робить вигляд, ніби не розуміє.

Гарний одяг лежить в шафі років шість. Дружина проміняла спідниці і сукні на спортивний костюм. Вона одягає підбори тільки на свята. Нічого не купує, ходить у старому. Мені соромно з нею ходити по вулиці. Вона виглядає, як звичайна допогосподарка. В неї зникає краса, за яку я її полюбив.

Вдома дружина майже нічого не робить. Раніше готувала їжу на один прийом. Завжди все свіже та смачне. Вона слідкувала за фігурою і старалась готувати завжди щось нове. Зараз варить макарони з сосисками, супи та крупи. Готує велику каструлю, щоб на довше було. Раніше вона не лінувалася.

pixabay

Прибирає раз в тиждень. Вона вважає, цього достатньо. Я не згоден. В перші роки шлюбу, вона прибирала кожні два дні. Витирала абсолютно всі меблі, вимивала за диванами та тріпала коври. Зараз що? Підмітає, витирає пил, протирає підлогу і все. Невже їй важко виконувати свої обов’язки?

Багато раз говорив з дружиною. Вона завжди каже, що втомилась. Виправдання на всі часи. Говорить, в неї не вистачає сил все робити. Дружина стверджує, що робота, дитина та квартира, висмоктують з неї всі соки. Мені прикро чути дружинину брехню. Вона якось справлялася на початку наших стосунків. В перші роки шлюбу, робила в рази більше, ніж зараз. Тоді вона не втомлювалася, а зараз десь взялась втома.

Ми часто гуляли, до народження дитини. Проводили час в парку чи пили каву в кав’ярні. Роки два нікуди не ходимо. Я проводжу час з друзями, адже дружина постійно відпочиває. Вона нічого важкого не робить, а спить кожні вихідні. Краще б за себе взялася. Подруги давно не ходять до дружини. А чому їм ходити, вона ж втомлена. Друзі запитують, чому я приходжу сам? Мою дружину нікуди не витягнеш. Вона з роботи біжить додому, а потім в ліжко. З цією людиною не цікаво жити. Мені немає за що її хвалити. Раніше захоплювався її зовнішністю, спортивною формою та кулінарними талантами. А зараз, що з нею робити?

Намагаюсь шукати плюси. З однієї сторони добре, що я знаю де ходить моя дружина і чим займається. Багато чоловіків гадки не мають, яке життя ведуть їхні жінки. Подружки не будуть негативно вливати на дружину, бо вони до неї не ходять. Моя жінка зосереджена тільки на роботі і квартирі. Зовнішність запустила, що прикро, але за всім іншим більш-менш дивиться. Хочеться від неї більшого вкладення. З іншого боку, більшіть жінок і цього не роблять.

Думаю, не все втрачено. Спробую перевиховати дружину. Вона не повинна забувати про свою істинну роль. Зараз лінь бере гору, але я трішки замотивую її. Вдам, ніби подаю на розлучення, бо вона запустила себе. Думаю, це приведе її до тями. Жінка, завжди має бути жінкою і приносити щастя оточуючим своїм зовнішнім виглядом.

Оцініть статтю
Джерело
Моя дружина запустuла се6е! Не можу жити з такою нeчenyрою!