Моя дочка у свої 15 років зустрічається з хлопцем і проводить з ним час у своїй кімнаті. І одного разу я вирішила перевірити чим конкретно вони там займаються.

У мене є донька якій зараз п’ятнадцять років. І нещодавно вона повідомила мені, що почала зустрічатися з хлопцем. Пізніше я навіть попрохала познайомити нас. Хлопець того ж віку, вони навчаються у одній школі. Він виявився дуже вихованим, виглядає також пристойно. Вони почали по суботах приходити вдвох до нас додому і багато такі вечори проводили у кімнаті доньки. З одного боку я правильно виховувала свою доньку та й він теж пристойний хлопець, але все ж таки сумніви закрадувались, я ж не можу знати чим вони там займаються.

   Знаєте, зараз діти дорослішають раніше, і дуже багато випадків коли діти у такому віці вступають у статеві стосунки. І в один з таких вечорів я вирішила перевірити, щоб спати спокійно. Я дуже тихо підійшла до двері у кімнати доньки, коли діти були там і дуже різко відчинила двері, тому що очікувала підловити їх на гарячому. Але картина яку я побачила, мене шокувала. Вони вдвох лежали на підлозі і розмальовували картину по номерах. Поруч з ними були відкриті фарби, а вони спокійно малювали і слухали музику. Мені на момент навіть стало соромно. Все що я змогла зробити — запросити їх у вітальню щоб випити чаю.

   Після цього випадку я зрозуміла, що навіть у такому віці діти можуть мислити у правильному руслі. Потрібно більше довіряти своїм дітям. Але все ж таки дуже багато залежить від виховання, і з дітьми потрібно говорити на цю тему і пояснювати що і як. Не забувайте про це.

Оцініть статтю
Джерело
Моя дочка у свої 15 років зустрічається з хлопцем і проводить з ним час у своїй кімнаті. І одного разу я вирішила перевірити чим конкретно вони там займаються.