Моя дівчина пocвapuлacь у ресторані з офіціантом, бо той не знав скільки грамів спецій у її страві

На сайті знайомств написав одній дівчині. Ми багато переписувались. Через місяць інтернет-спілкування, я покликав її на побачення.

Ми випили кави та з’їли по десерту. Дівчина в житті виявилась ще краща, чим на фото. Наші зустрічі продовжувались.

В основному, ходили у кав’ярні чи кафе. Нарешті я набрався сміливості покликати її додому. Хотів замовити піцу та подивитись якийсь фільм. Дівчина погодилась.

Під час перегляду фільму, моя гостя запитала, скільки калорій у шматочку піци. Я не знав відповіді на це питання. Далі вона взяла виделку і почала розбирати шматок на окремі інгредієнти. Після цього дійства, включила калькулятор та стала щось рахувати. Я не розумів, що відбувається і як на це реагувати.

На наступну нашу зустріч, дівчина поцікавилась в офіціанта, чи зможуть їй приготувати їжу з додаванням лише двох грамів солі. Коли хлопець пообіцяв передати її прохання кухарю, моя супутниця захотіла прийти на кухню та проконтролювати, чи точно виконають її забаганку. Звісно, їй відмовили. В той вечір дівчина залишилась голодна.

pixabay

Під час прогулянки, запропонував випити чаю. Дівчина погодилась. Ми пішли до мене додому. Я забув поцікавитися, чи треба кидати цукор. За звичкою кинув одну ложечку. Дівчина зробила ковток і відставила чашку. Сказала, в солодкому чаю забагато калорій.

Мене трішки насторожувало дивне ставлення дівчини до їжі. Слідкувати за своїм раціоном добре. Корисна звичка, яка принесе тільки позитив. Але ж в дівчини якась нездорова зацикленість на їжі. Вона постійно рахує калорії, у закладах вимагає детально розповісти з чого приготовлена її страва. Якось дівчина влаштувала скандал, адже повар не знав скільки грамів спецій поклав у страву. Без цієї інформації вона не могла порахувати денну норму калорій.

Я почав думати, як вирішити цю проблему. Боявся кудись ходити зі своєю супутницею. Запропонував дівчині бачитись та відпочивати в мене. Вона погодилась.

Я хотів щось замовити, але дівчина захотіла сама приготувати. Вона зважила кожний інгредієнт. Цифри записала у блокнот і вирахувала калорійність страви, яку вона мала готувати. Щось їй не сподобалось, тому весь процес зважування повторила знов, але з трішки іншою кількістю продуктів.

pixabay

Повечеряв ближче до часу ночі. На приготування гречки з куркою дівчина витратила чотири години. Ми провели час окремо. Вона на кухні, а я перед телевізором.

Спробував поговорити з дівчиною. Мене лякала її одержимість калоріями. Якщо ми будемо разом жити, я ж не буду її бачити. Запитав, як давно вона цим займається і чому на перших зустрічах поводила себе по-іншому.

– Я думала, підрахунок калорій тебе злякає. Таке частенько траплялось з хлопцями. Ось і вирішила з часом тобі розповісти. А рахую калорійність їжі давно, років п’ять. – Відповіла дівчина.

І як мені з нею бути? Вона мені подобається. Ми зблизились за короткий час. Я хочу серйозних стосунків саме з нею, але ця її манія лякає мене. Може з часом звикну, хоча сильно сумніваюсь. Розходитись не хочу. Як мені переконати дівчину припинити підраховувати калорії в кружці напою?

Оцініть статтю
Джерело
Моя дівчина пocвapuлacь у ресторані з офіціантом, бо той не знав скільки грамів спецій у її страві