Моя дівчина не розуміє чому я повинен іти на весілля до друга без неї

Я зустрічаюся з дівчиною вже більше трьох років. Нещодавно мій кращий друг запросив мене на своє весілля. Однак це було запрошення для мене одного, без дівчини. Аби не було непорозуміння, я запитав у інших своїх друзів, яких теж запросили. Вони всі також ідуть на святкування без своїх дівчат.

Нещодавно мені прийшло запрошення на весілля від мого старого друга. Так вийшло, що ми з ним дружили з дитинства, але давно не спілкувалися, тому його запрошення стати його свідком стало для мене величезною несподіванкою.

Моя дівчина не розуміє чому я повинен іти на це весілля сам, якщо ми разом уже понад 3 роки, практично ми вже сім’я.
Я, чесно зізнатися, на весіллях ніколи не був, хіба що в дитинстві. Ніколи також не був свідком. Просто я не поділяю всіх цих пишних святкувань з безліччю гостей та застіллями, але не засуджую іншу позицію щодо весіль. Однак мені дуже приємно, що після кількох років, коли ми не спілкувалися, мій друг захотів мене побачити у ролі свідка на власному весіллі.

Вони з нареченою роблять невелике весілля, лише для близьких родичів та друзів. Традиційно на весіллі мало бути дві пари свідків — дві подруги нареченої та двоє друзів нареченого.

Коли я повідомив своїй дівчині новину про те, що йду на весілля без неї, вона на мене дуже образилася. Я просто не знав, що для неї це так важливо. Вона аргументувала своє невдоволення тим, що нареченого вона теж знає, хоч і не дуже добре, бо ми з ним останнім часом не спілкувалися. І до того ж, оскільки ми пара, то й на усі свята повинні ходити разом.

Хоч дівчина і не заборонила мені прямо не йти на це весілля, однак я розумів, що спуску вона мені не дасть. Адже вона чітко виказала свою позицію щодо цього. До того ж вона дуже проти того, аби я сидів за столом з іншою дівчиною. Адже свідки сидять за столом з нареченими і іншими свідками. До того ж, ви знаєте які бувають провокативні конкурси на весіллях.

Мої батьки кажуть обов’язково йти на весілля, адже це ж мій друг дитинства одружується. А роль свідка дуже почесна. До того ж дівчина й так останнім часом не дуже відпускала мене всілякі свята, вечірки чи гулянки.

Я звісно, що розумію, чому моя дівчина тривожиться, вона не може не переживати і не ревнувати, однак ми вже так багато років разом і я жодного разу не дав їй приводу для ревнощів. Але і підводити друга не хочеться, він робить весілля лише для близьких, тому відмовлятися було б якось негарно.

Друг дуже хоче, аби я став його свідком, весь час мені про це пише. А особливо після його слів, що він мені довіряє і хоче розділити зі мною цей важливий для нього день, я взагалі місця знайти собі не можу. Адже я ніби й не проти стати свідком, однак чи нормально буде те, що зі мною в парі свідків буде не моя дівчина, яку взагалі на весілля не запросили.

Хоча, якщо подумати про це з іншого боку, я б не дуже хотів щоб моя дівчина була присутня на весіллі. Дивно буде, якщо вона сидітиме в залі і дивитиметься на те, як я сиджу за іншим столом з незнайомими людьми. Але чи буде це нормально виглядати, якщо на весілля я взагалі прийду сам? Хоча інший свідок теж має дівчину, але та зовсім не проти того, аби він йшов один.

Я ж не планую робити на тому весіллі щось ганебне, або таке, що образило мою дівчину. Як же мені її заспокоїти і переконати, що все буде добре? Я дуже тривожуся через це. Адже я зовсім не маю досвіду у походеньках на весілля, адже сам ніколи на них не був. Можливо дівчина просто накручує себе і це взагалі нормальна ситуація? не знаю що й думати. Весілля вже через місяць, тому вирішувати треба негайно. Я розумію, що якщо піду на весілля без дівчини, то серйозно зіпсую з нею стосунки, якщо ж відмовлюся іти, то підведу друга. Як же вчинити?

Оцініть статтю
Джерело
Моя дівчина не розуміє чому я повинен іти на весілля до друга без неї