Моя дівчина думала тільки про себе. Вона 3мушувAлA мене одружитися на ній. Використовувала всі методи, навіть завагітніла. Вона очікувала пропозиції, але я п0kинув її. Почав життя з чистого листа в іншому місті. Жив в своє задоволення. Дівчина п0kинулA своє рідне село, бо нE 3м0гла витримати с0р0му. Її ніхто нE шуkAв. Я жив нE думаючи про неї, а потім зустрів через багато років. Вона жила не так, як я уявляв

Я зустрічався з дівчиною ще з дев’ятого класу. Ми провели разом багато років. Вона давно натякала на одруження, але я не спішив. Не хотів. Мені здавалось, я люблю її. Точно сказати не можу. Хотів далі зустрічатися, але створювати сім’ю не був готовий. Я потребував ще часу. Намагався їй це пояснити. Безуспішно. Дівчина думала тільки про себе. Її не цікавило, чого хотів я. Ми ж жили разом, в нас все було добре, новіщо зациклюватися на одружені?

Моя дівчина говорила, ніби я соромлю її. Жили в селі. Всі односельчани запитували про весілля. А яка різниця хто, що думає? Ми добре жили. До моменту її вагітності. Вона спеціально завагітніла. Впевнений в цьому на всі сто відсотків. Хотіла одруження, сімейного життя, тому вирішила маніпулювати мною через дитину.

Пообіцяв зробити пропозицію, а сам планував втечу. Не хочу одружуватися і ніяка дитина не переконає мене в зворотньому. Дівчина задоволена бігала від батьків до подружок. Розповідала нісенітниці про майбутнє одруження.

Втік вночі. З речей взяв мінімум. На першу пору згодиться. Коли розживуся придбаю все необхідне. Квартиру зняв заздалегідь, номер змінив і став спокійно жити. Мене трішки хвилювали докори сумління, але не довго. Я не хотів цього весілля. Моєї винни, в її вагітності, немає. В неї живі батьки, багато родичів — піднімуть дитину без моєї допомоги.

Влаштувався на роботу сторожем. Вільний час проводив на самоті. Через місяць проживання в місті, зустрів нову дівчину. В мене все йшло добре. Совість не турбувала, але страшенно цікавило, як там моя колишня поживає. Боротися з цікавістю не міг. В цей же день набрав свого друга. Він не взнав мого голосу. Тільки через секунд тридцять зрозумів, хто йому дзвонить.

pexels

— Ти номер змінив?

— Так. Не хотів, щоб мені дзвонили. Як там моя колишня? — Поцікавився я.

В телефоні зависла тиша. Довгий час друг мовчав. Потім кашлянув і розповів:

— Вона виїхала з села. — Мої очі стали схожими на п’ять копійок. Навіщо вона це зробила?! В неї всі рідні в тому селі живуть! — Не змогла пережити… Ну… Ти зрозумів. Її батьки погано відреагували на вагітність без шлюбу. Вони відмовились допомагати, тому вона зібрала свої речі і поїхала.

— Куди?! — Невгавав я.

— Я звідки знаю! — Різко відповів друг. — Кудись поїхала. Нікому нічого не говорила.

— Її шукають?

— Ні. — Сказав, як відрізав. — Батьки не хочуть мати з нею нічого спільного, як ти колись.

Останні слова заділи мене. Друг натякав, ніби я у всьому винний. Це не так! Я ніколи не обіцяв на ній одружуватися, а вона придумала собі якусь нісенітницю і тішилась нею!

Більше з другом не зв’язувався. Не хочу слухати безглуздих звинувачень! Жив своїм життям. Воно в мене зовсім не клеїлось. Роботу постійно змінював. Мені не вдавалось вжитися з колективом або начальством. Часто не влаштовувала зарплатня. З дівчатами нічого не виходило. Мав тривалі стосунки, навіть хотів покликати заміж, але дівчина зрадила мені.

Життя йшло не по плану. Почалася суцільна чорна смуга, якій не було ні кінця, ні краю. Я трішки приклався до пляшки. Пив не часто, але регулярно. Раз в три дні викидував 500 гривень на пляшку та закуску. Роботу знайшов, але з малою зарплатнею. Більше не перебирав, бо не мав куди піти.

pixabay

В місті щось святкували. Вирішив сходити прогулятися, розвіятися. Гірше не буде. Люди траплялися гарно вбрані, з хорошими парфумами. Гуляли сім’ї з дітьми. Столиків у закладах не вистачало для відвідувачів і, все ж таки, мені пощастило. Один столик звільнився. Я хутенько зайняв його. Замовив кави та став спостерігати за безтурботними людьми.

Оглядав відвідувачів без особливого ентузіазму. До якоїсь пори. За сусіднім столиком сиділа моя перша дівчина. Вона грілась в обіймах статного чоловіка, а біля них сидів хлопчик. Вони розмовляли про щось з посмішками на вустах. Малий їв морозиво і, з захопленням, оглядав все навкруги. Пройшло багато років, але вона виглядала чарівно. Тендітна, струнка, охайна. Око не відвести.

А в що перетворився я?

Оцініть статтю
Джерело
Моя дівчина думала тільки про себе. Вона 3мушувAлA мене одружитися на ній. Використовувала всі методи, навіть завагітніла. Вона очікувала пропозиції, але я п0kинув її. Почав життя з чистого листа в іншому місті. Жив в своє задоволення. Дівчина п0kинулA своє рідне село, бо нE 3м0гла витримати с0р0му. Її ніхто нE шуkAв. Я жив нE думаючи про неї, а потім зустрів через багато років. Вона жила не так, як я уявляв