Моя дитина справжній янгол! Попри негаразди в нашій сімʼї, вона залишилась доброю!

Марійка, моя маленька донька, завжди була обдарованою добротою і з великим серцем. Вона знала, що дарувати радість і допомагати іншим — це найбільша нагорода, яку можна отримати. Історія, яку я хочу розповісти, показує, наскільки великою була її любов до інших.

Одного прекрасного дня, коли ми прогулювалися парком, Марійка помітила дівчинку, яка сиділа на лавочці. Вона була одягнена у зношену одежу і мала сумні очі. Марійка підійшла до неї, почала розмову і зрозуміла, що ця дівчинка, на жаль, була бездомною.

Марійка була приголомшена, бачачи, як дівчинка зацікавлено розглядала її улюблену ляльку Маню, яку вона завжди носила з собою. Лялька була для Марійки не просто іграшкою — вона була її найкращим другом і супроводжувала її у всіх пригодах.

Але Марійка миттєво виявила в собі величезне бажання зробити дівчинку щасливою. Вона попросила мене віддати свою улюблену ляльку Маню бідній дитині. «Мамо, якщо вона хоче так сильно мати ляльку, а я можу допомогти їй почуватись щасливою, то я хочу подарувати їй Маню», — сказала Марійка з впевненістю в очах.

Моє серце наповнилося гордістю та любов’ю до своєї доньки. Я зрозуміла, що це було її рішення, і вона готова пожертвувати своїм найціннішим скарбом, щоб принести радість іншій дитині.

Життя Марійки не було легким, і її доля постійно нагадувала їй про труднощі, з якими вона зіткнулася. У нашій родині були проблеми, особливо пов’язані з батьком Марійки, який страждав від алкогольної залежності.

Тато Марійки був людиною з буйним характером і нерідко вживав алкоголь, що призводило до конфліктів та насильства вдома. Марійка бачила, як ця залежність руйнує нашу родину та наш спокій, і вона дуже страждала через це. Але це не вплинуло на її характер на доброту. Коли вона побачила знедолену дитину, то одразу помітила рідну душу.

Оцініть статтю
Джерело
Моя дитина справжній янгол! Попри негаразди в нашій сімʼї, вона залишилась доброю!