Моя багата сестра приїхала до нас в Одесу. Вона безкоштовно прожила в нас тиждень і залишила після себе Cmітtя та п0гAнuй настрій

Моя двоюрідна сестра, будучи молодою, переїхала в Америку. Вона закінчила навчання та залишились там жити. Заміж вийшла за багатого. Приїжджає рідко. Не бачились ми два роки. Під час телефонного дзвінка, сестра повідомила про свій приїзд.

Ми живемо в Одесі. Назвати нас бідними, язик не повернеться. Грошей вдосталь. Сестра хотіла приїхати на відпочинок в Одесу і жити в нас безкоштовно. Ми не заперечували, але нас це здивувало. Сестра має багато грошей. Вона живе в великому будинку, купує дорогу техніку, постійно їздить в поїздки, а жити в родичів хоче безкоштовно.

Ми забрали сестру на автомобілі. Вона попрохала зупинитися біля магазину, що ми і зробили. Сестра довго ходила вздовж стелажів, ретельно обирала продукти. На касі побачила її товари. Все взято з поличок, на яких стояли продукти зі знижкою.

В нас вдома, подарувала доньці кульок дешевих цукерок. Своїми продуктами сестра не ділилася. Вона придбала пляшку червоного і випила її сама. На пляж ходила в повній самотності. З нами підтримувала мінімальний зв’язок.

На мій погляд, поведінка хамська. Живе безкоштовно, ми нічого не вимагаємо, а вона ігнорує нас. Сестра не прибирає за собою. В неї вдома це роблять наймані люди. Викликає трьох прибиральників раз в тиждень і вони за три-чотири години вимивають всю квартиру. Напевно, сестра очікує, що прибирати буду я.

Пробула сестра в нас тиждень. Вона харчувалась за свій рахунок, але купувала все зі знижкою. Я застала свою сестру на пляжі з дорогими алkoг0леm та закускою. Роблю висновки, економить сестра для нас і на нас. Навіщо вона це робила? Моя особиста думка, вона подумала, ніби ми бідні. Приїхала до нас багата родичка, а ми спокусимося її грошима і станемо вимагати в неї багатств.

Як тільки відправили сестру додому, зітхнули з полегшенням. Буду спілкуватися з сестрою, але тільки на відстані. Звати жінку в гості більше не хочу. Вона показала себе не з найкращого боку. Після її від’їзду, вимивала її кімнату два дні. За ліжком знайшла обгортки від цукерок, шоколадок і дорогих сирів. Постільна білизна виглядала жахливо. Склалось враження, ніби сестра бруднила руки своїми шоколадками і витирала їх об постіль. Як добре, що вона прожила в нас тільки тиждень.

Оцініть статтю
Джерело
Моя багата сестра приїхала до нас в Одесу. Вона безкоштовно прожила в нас тиждень і залишила після себе Cmітtя та п0гAнuй настрій