Моя бабуся віддає всю пенсію брату на сигарки і горілку, а я нічого не можу з цим вдіяти!

Моя бабуся, жінка з неперевершеним ім’ям Анна, була доброю, але складною людиною. Вона була вже похилого віку і витратила більшу частину свого життя у боротьбі з різними труднощами. Але, на жаль, у неї була одна дуже шкідлива звичка, яка стала причиною багатьох проблем —  її онук.

Мій двоюрідний брат, Степан, був улюбленцем бабусі. Вона завжди проявляла особливу увагу до нього і була готова зробити все, щоб забезпечити йому гідне життя. Але ця забаганка матеріалізувалася в тому, що вона постійно віддавала йому всю свою пенсію на горілку і сигарети.

Це було дуже неприємно і стурбовано мене і мою родину. Ми бачили, як ця залежність впливала на здоров’я бабусі і відбивалася на нашій сім’ї. Гроші, які вона витрачала на шкідливі звички, могли бути використані на кращі цілі, наприклад, для покращення її життя чи забезпечення необхідних речей.

Ми намагалися переконати бабусю змінити свої привички, але вона була настільки вперта, що не слухала наших аргументів. Вона стверджувала, що це єдине задоволення, яке залишилося у її житті, і вона не хотіла відмовлятися від нього.

Ця ситуація призвела до багатьох конфліктів у нашій родині. Ми були засмучені тим, що бабуся витрачає свої гроші на шкідливі звички, замість того, щоб забезпечити собі достойне і комфортне життя.

Після безлічі спроб переконати бабусю використовувати свою пенсію більш розумно, я вирішив вжити кроків, щоб запобігти їй давати гроші Степанові. Я запропонував бабусі оформити її пенсію на спеціальну банківську картку, щоб уникнути виплати готівкою. Я думав, що це буде добрий спосіб контролювати її фінанси і забезпечити, що гроші будуть використані відповідально.

Я відправився до банку разом з бабусею, щоб оформити карту. Але коли ми досягли банку, виявилося, що процес оформлення був досить складним і затребував багато документів. Бабуся не розуміла цієї процедури, і їй було важко усвідомити, що картка обмежить її доступ до грошей.

Моя спроба упередити бабусю була марною. Вона настільки була переконана, що Степану потрібна її підтримка, що вона відмовилася від усіх моїх пропозицій. Вона вважала, що вона має право вирішувати, як використовувати свою пенсію, і ніхто не повинен втручатися у це.

Це розчарувало мене і викликало в мені почуття безпорадності. Я бачив, як Степан продовжував використовувати гроші на горілку і сигарети, і я не міг зупинити цей безлад. Бабуся була її самотнім опікуном, і це було для неї найважливіше. Як мені бути?

Оцініть статтю
Джерело
Моя бабуся віддає всю пенсію брату на сигарки і горілку, а я нічого не можу з цим вдіяти!